Age Of Empires 2 Efsanesi

Age Of Empires 2 1997 yılından günümüze kadar yüzbinlerce kullanıcı tarafından oynandı ve oynanmaya devam etmektedir. Türkçe Karşılığı İmparatorluk Çağı anlamına gelen bu oyun Tam 23 yıldır etkisini tüm kullanıcılar arasında göstermektedir.

Çocukluğumuzu etkisi altına alan ve hala popülerliğini koruyan bu oyun hafızalardan silinmemekle birlikte eski oyunların tadını şimdiki oyunlarda alamadığımızın en büyük kanıtı. Öyle ki teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin oyunlar ile ilgili konularda görsellik dışında tatmin edici elle tutulur bir artısı görülmemekte. PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUPG), League of Legends gibi dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip oyunlar bile Age Of Empires 2 oyununun tadını bize verememekte.

Çok gelişmiş bir oyun stratejisinin yanı sıra üretkenlik, güven, aksiyon bir oyun olmasının yanı sıra zamanımızı en iyi geçirdiğimiz günlerde önemli bir yere sahip. Tarla Ekme, Madende Çalışma, Odun Kesme gibi birçok etkinliği ile adeta oyunun içinde yaşıyormuş hissi verdi yıllarca bize. Öyle ki bu oyun ilk çıktığımda ilkokul yıllarımda Sınıf öğretmenimin oynadığını görerek dikkatimi çekmişti. İşçilere ne iş verirsek verelim YAPARIM USTA kelimesi kulaklarımızda hala çınlamakta. Oyunun çıkması ile birlikte elbette Age Of Empires 2 Hileleri de ortaya çıkmış durumda.

Age Of Empires Hileleri

  • LUMBERJACK: 1000 Odun Verir.
  • ROBIN HOOD: 1000 Altın Verir.
  • CHEESE STEAK JIMMY’S: 1000 Yiyecek Verir
  • MARCO: Tüm Haritayı Görmemizi Sağlar
  • AEGIS: İnşaatlar Yapıları Hızlı Bir Şekilde Yapılır
  • WIMPYWIMPYWIMPYW: Kendinizi Yok Edersiniz.

Hilelerin çıkması ile birlikte oyunların da kolayına kaçmış olduğumuzu gösteriyoruz. Öyle ki geçmişten günümüze kadar oyunlar çıkar çıkmaz ardından Hileleri de çıkmış durumda.  Size bir tavsiye vermem gerekirse bu oyunu oynayacaksanız hile kullanmamanızı öneririm. Bu oyunu oynamak dış dünya ile hayatınızın belirli bir süre kesildiğinizi hissedebilirsiniz. Öyle ki bu sadece bir oyun değil, yaşamın bir parçası olacak hisler veriyor. Yemyeşil bir dünyada Tarla Ekerek, Altın Çıkararak, Odun Keserek, Madende Çalışarak bir imparatorluk kuruyor şehir inşa ediyor ve başka İmparatorlukları Feth etmeye gidiyoruz. Oyun oynarken her saniyesini dolu dolu yaşayacağınız bu oyunda yıllar geçse de tıpkı ilk günkü gibi bizleri kucaklıyor olması çok güzel.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir