Arkadaşlarınız İle Oynayabileceğiniz Multiplayer Oyunlar

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Android işletim sistemli birçok multiplayer oyun mevcut. Bizde sizlere bu oyunlar arasından kendi zevkinize uygun bulabileceğiniz birkaç oyunu liste haline getirdik. Sizde bu listedeki oyunlar sayesinde eğlencenin dibine vurabileceksiniz.

Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar üzerinde oynanabilecek birçok oyun mevcut. Her ne kadar bu oyunlar tek başına oynanıyor olsa da bir süreden sonra artık oyunlardan alınan zevk ve heyecan düştüğü için kendinize bir takım arkadaşı arayışına giriyorsunuz. Ancak bu noktada da arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz multiplayer bir oyun bulmak oldukça zorlaşıyor.

İşte biz de tam olarak bu noktada sizlere yardım etmek için bu yazımızı hazırladık. Yazımızın içerisinde Her türden birçok hem co-op hem de multiplayer desteği olan oyunu bir araya getirdik

# Kafa Topu 2

Masomo’nun geliştirmiş olduğu bu oyun Türk yapımı olduğu için ilk çıktığı günden bu yana oldukça fazla ilgi gördü. Mobil oyun dünyasında arkadaşlarınız ile Mulitplayer oynayabileceğiniz oyunların arasında ilk sırada yer alan oyunumuz oldu. Bu oyun ile siz de artık arkadaşlarınızla turnuva modu sayesinde çekişebilirsiniz.

# BombSquad

Listemizin 2. sırasında ise sizleri Bombsquad adlı oyunumuz bekliyor. Eğer ki eskiden oynadığımız bomberman oyunlarını hatırlıyorsanız bu oyunda ki mantıkta o oyunlar ile aynı. Çünkü bu oyunumuzu oynarken resmen oyunun içerisindeki karakterlerin bir an kendiniz olduğunu hissedeceksiniz.

Oyunun ana odağı PVP denilen farklı oyuncular ile karşı karşıya gelmeniz sonucu oluşuyor. Bu oyunda amaç farklı arenalarda farklı kişiler ile karşı karşıya gelip onları iterek ya da üstlerine bomba atarak öldürmek. Ve bu sayede onlardan daha fazla puan alıp oyunu kazanmak.

# Rangers of Oblivion

Bu oyunumuz ise birçok oyun değerlendirme sitelerinde en üstte yer alıyor. Bu oyunun içerisinde yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınız ile takım olmak ve etrafta bulunan canavarları yok etmek.

Oyunda en çok oynanan modlardan biri “boss rush”. Modun amacı ise karşınıza çıkan güçlü canavarları öldürerek yolunuza devam etmek. Yani oyun bu kadar kolay kısacası.

Evet arkadaşlar bir yazımızın daha sonuna geldik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir