İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak?

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak?

Eğer internetten para kazanma yolları diye araştırdıysanız mutlaka karşınıza anket doldurarak para kazanma yöntemi çıkmıştır.
İnternet üzerinden para kazanmak isteyen kişiler anket doldurarak para kazanabiliyor. Anket başına alınan ücret anketi yapan firmaya ve anketi doldurma süresine göre değişiyor.

Her anket size farklı kazançlar sağlayabilir. 10 dakika süren anketten 5 dolar gibi bir kazanç elde edebiliyorken 20 dakikalık bir anketten 3 dolar kazanabilirsiniz. Bu kişinin şansına bağlıdır.

Bu konuda söylenen boş sözlere inanmayın. İnternette bu konuyu arattığımız zaman karşımıza bir çok site çıkıyor ve bunlar da ayda 1500 dolardan 5000 dolara kadar kazanç elde edebileceğimizi söylüyorlar. KANMAYIN ! Size söylenenle sonuçta karşılaşacağınız şeyler aynı şeyler değil. Niye insanlar internetten ayda 5000 dolar kazanmak varken gidip başka işlerle uğraşsın ki. Tabi ki de anketler size para kazandırıyor fakat düşündüğünüzden daha az. Eğer bu işi sıkı takip ederseniz günde 3-4 saat ayırsanız bile ayda 200 ile 250 dolar arasında para kazanabilirsiniz. Tabiki de bu işten para kazanabilirsiniz fakat anket doldurarak para kazanmak ciddi anlamda büyük zaman kayıplarına yol açar.

İnternetten Anket Doldurarak Para kazanılır mı?

Bu konu hakkında Türkçe sitelerde bulabilirsiniz fakat onlar size para değil ödül verecekler. Size bu konuda Türkçe site önermek tabi ki isteriz ama bunlar size ödül verecekleri için sizde pek ilgilenmeyeceksiniz.

Eğer anketleri rastgele cevaplarsanız belli olur. Bir siteye üye olurken hobilerinizi ve kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekli. Çünkü firma anket gönderirken bunlara dikkat ederek gönderiyor. Sorulara doğru cevap vermeniz önemli ,arkadan gelen 2-3 soru onlarla ilişkili olabilir ve rastgele cevap verdiğiniz takdirde anketten para kazanma hayaliniz başlamadan biter.

Katılcağınız sitenin ödeme yöntemlerine dikkat edin. Kayıt olduğunuz site Türkiye’ye ödeme yapmıyor olabilir. Mesela 50 anket doldurabilirsiniz fakat bundan ödeme alamazsanız bu sizin sinirinizi fazlasıyla bozabilir. Bu yüzden kayıt olmadan ödeme yapılan ülkeleri kontrol etmeniz sizin açınızdan daha iyi olur. Anket siteleri daha çok PayPal üzerinden ödeme yapıyor. PayPal Türkiyede kullanıma açık olmadığı için bu ödeme yöntemi size uymaz.

Bu iş başlarda sıkıcı olabilir ancak ilerleyen zamanlarda siteden çıkamayacaksınız. Şimdiden bol kazançlar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir