Avrupalı Türklere Ulaşmanın En iyi yolu Medya Planlama oldu!

Avrupa’da etnik pazara hitap eden markalar ve Türkiye’den Avrupa’ya açılmak isteyen markalar için en iyi yol Avrupa Türk Televizyonlarına medya planlaması oldu. Bilhassa sevilerek izlenen dizilerden olan Atv Avrupa dizisi Kuruluş Osman, Euro D dizisi Arka Sokaklar, Show Turk dizisi Kuzey Yıldızı, Euro Star dizisi Babil markaların en fazla reklama çıktıkları diziler. Üstelik bu reklam planlamaları düşündüğünüz ücretlerden çok uygun fiyata geçekleşti. Uygun fiyatlarla Avrupa Türk televizyonlarına reklam planlaması yapmak isteyenler için bugün hiçbir yerde bulamayacağınız bir araştırma yaptık.

ATV Avrupa Reklam Planlama 2020

Markanız ya da ürünleriniz için bütün yaş kategorilerinde etkili bir reklam vermek istiyorsanız Atv Avrupa reklam planlamasına mutlaka ihtiyacınız var. ATV Avrupa ekranlarında sevilerek izlenen Kuruluş Osman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova ve Hercai gibi genel kitleye rahatça hitap eden dizilerin Avrupa reklam planlamalarınızda bulunması gerekiyor. Avrupalı Türklerin bilhassa Kuruluş Osman’ı çok fazla izlediklerini biliyoruz. Bu tür diziler etnik pazara daha hâkim olmanızı sağlarken ürün satışlarınızı da arttıracaktır.

EURO D Reklam Planlama 2020

Euro D Avrupa’da en çok takip edilen Türk televizyonlarından olarak bilinir. Bu sezon izleyiciyle buluşan Hekimoğlu dizisi ve yılların sevilen dizisi Arka Sokaklar Avrupa medya satın almastratejisinde mutlaka bulunması gereken diziler olarak görülüyor. Firmalar Avrupalı Türklere ulaşmak istiyorlarsa bu iki dizi iyi bir alternatif olarak duruyor.

EURO STAR Reklam Planlama 2020

Euro Star 2020 yılına Sefirin Kızı ve Babil dizisi ile hızlı bir giriş yaptı. Bilhassa Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Halit Ergenç ve Ozan Güven fanları için çok iyi gelen bu iki dizi Avrupalı firmalar için de iyi bir seçenek. Reyting garantisi olan bu dizilerle markanızı daha iyi bir şekilde Avrupalı Türklere tanıtabilirsiniz.

SHOW TURK Reklam Planlama 2020

Bilhassa gençlere hitap eden Avrupalı markaların Show Turk dizileri Çukur ve Kuzey Yıldızı dizilerini mutlaka Avrupa Medya Planlamalarına almaları gerekiyor. AvrupaSpot Reklam, Avrupa bant reklam tercihleri de planlama havuzunda bulunmalı!

Avrupalı Türklerin geniş bir coğrafyada farklı ülkelerde yaşadığını biliyoruz. Etnik pazara hitap eden bütün markalar için bu kitleye kolay bir şekilde ulaşmanın en iyi yolunun Avrupa Türk televizyonlarına medya planlaması olduğu görülüyor. Bunun için Avrupa’da 360° medya ajansı olarak yıllardır hizmet veren Tutus Media’ya başvurabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarıyla ve Profesyonel ekibiyle markalara özel geliştirdiği medya planlama stratejileri bulunan Tutus Media her zaman yanınızda…

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir