Close nav
close
Bitmojim Neden Kayboldu? Snapchat'in Bitmoji Silindiğini Öğrenin

Bitmojim Neden Kayboldu? Snapchat'in Bitmoji Silindiğini Öğrenin

Snapchat kullanıcıları, Bitmojileri uygulamadan kaybolduğunda son zamanlarda çılgına döndü. Bitmoji'nin sosyal medya uygulamasında neden kaybolduğunu öğrenin.

Bazı Snapchat kullanıcıları yakın zamanda Twitter'a gitti ve Bitmoji'lerinin çalışmadığını belirtti. Kullanıcılar, Bitmoji'nin aslında uygulamadan kaybolduğuna dikkat çekti. Snapchat'in Bitmoji'si, şirket onları tanıttığından beri kullanıcılar arasında anında bir hit oldu. Snapchat üzerindeki bir Bitmoji, kullanıcının kendi kişisel emojisi değildir. Kullanıcılar etkileyici çizgi film avatarı oluşturabilir ve büyüyen bir ruh hali ve çıkartma kitaplığından seçim yapabilirler.

Bitmojim neden kayboldu?

Birkaç Snapchat kullanıcısı, Bitmoji'lerinin uygulamada hiçbir yerde görünmediğini açıkladı. Ancak, şirket herhangi bir resmi açıklama yapmadığı için Snapchat'in Bitmojileri silmediği bir şey var. Aslında, bazı Twitter kullanıcıları "Bitmoji çalışmıyor" sorununa da bir çözüm buldu.

Bitmoji çalışmıyor: İşte nasıl düzelteceğiniz

Bazı Twitter kullanıcıları, Bitmoji'lerinin çıkış yaptıktan ve tekrar giriş yaptıktan sonra geri döndüğünü açıkladı. Gannon Lowry adlı bir kullanıcı “Snapchat bitmojisi olan herkes için çözüm. Bitmojiniz kaybolduysa, oturumu kapatın ve tekrar oturum açın. " Sosyal medya şirketi resmi bir açıklama yapmasa da Snapchat, Bitmoji'yi sildi, hatanın sadece geçici olduğu anlaşılıyor.

Snapchat yakın zamanda Snapcores'i güncelledi

Snapchat, bazı kullanıcılarının Snap puanlarıyla ilgili sorunlarla karşılaştığı Ocak 2021'de manşetlere çıktı. Snap Score, temelde bir kullanıcının gönderdiği ve aldığı anlık sayısıdır. Daha sonra güncellemenin uygulamanın yapımcıları tarafından sosyal medya profillerinde duyurulduğu ortaya çıktı. Anlık skorlar anında güncellenmez, bu skorların güncellenmesi genellikle bir hafta sürer. Bu hatayı düzeltmenin en kolay yollarından biri uygulamayı kaldırıp tekrar indirmektir.

Snapchat hakkında daha fazla bilgi

Snapchat, başlangıçta Snapchat Inc olarak bilinen ve bugün büyük bir sosyal medya uygulaması haline gelen Snap Inc. tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcıları cezbeden temel özellik, resimlerin ve mesajların alıcıları tarafından erişilemez hale gelmeden önce genellikle yalnızca kısa bir süre için mevcut olmasıdır. 8 Temmuz 2011'de başlatılan uygulamanın günlük 229 milyon aktif kullanıcısı var. Uygulama, Standford Üniversitesi, Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown'daki eski öğrenciler tarafından oluşturuldu.


Anahtar Kelimeler:BitmojimBitmojiNedenKayboldu?SilindiğiniSnapchat'inÖğrenin