Blogdan nasıl para kazanılır? Blog yazarak para kazanmak?

Blogdan nasıl para kazanılır?

Bu yazımda blog yazarak para kazanmak mümkün mü onu anlatacağım. Herkesin de bildiği gibi toplum olarak oturduğumuz yerden para kazanmaya bayılıyoruz. Söylenilen her şeyi yapmaya çalışıyor ve kolay yöntemlerle zengin olmaya çalışıyoruz. Bunun içinde bir çok alternatif yolu deniyoruz.

Buna herkes şahitlik eder ki kolay yoldan para kazanmak diyince akla gelen ilk yollardan biri de internetten para kazanmaktır. Ancak emek vermeden hiçbir zaman kazanç olmaz. Bildiğiniz gibi aileden kalan bir miras olmadığı sürece emeksiz kazanç olmaz.

Her yerde rastladığımız blog yazarak para kazanma, efsane bir olaymış gibi karşımıza çıkmaya başladı. Bende buna sorularla açıklama getirmeye karar verdim.

İnternet tarihinin şu zamanda yüksek olması bir çok kişinin de blog yazarak para kazandığını gösteriyor bize. Bir gelir elde etmek için ilk olarak blogunuzu açmanız gerek. Ama bilmeniz gereken şey duyduğunuz gibi oturduğunuz yerden para kazanmak olmasın. Çünkü bu işin zamana , emeğe ve en çok sabra ihtiyacı vardır. Bunun sonunda kazanç elde edersiniz.

Blog yazarak para kazanmak?

Bu da diğer zor sorulardan bir tanesi oluyor. Örneklere bakıcak olursak eğer bir sene boyunca doğru yolu izleyerek ayda 600-800 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Tabiki de ayda 5000 TL civarında kazanan kişilerde var. Sizde sabırlı ve istekli çalışmalar sonucunda buralara yükselebilirsiniz.

Reklam Verecek Güvenilir Firma Nerden Bulabilirim

İnternette bir kaç dakika araştırma sonucunda öne çıkmış olan bir kaç firma bulabilirsiniz. Fakat yinede size güven salamamışsa Google Adsense ‘e başvurabilirsiniz. Özel firmalara göre daha az ödeme yapar ancak hiç bir aksaklık yaşamazsınız. Siz yeterli trafiği yakaladıktan sonra inanın ki para kazanmak çok kolay bir iş haline gelecek.

Google AdSense Reklamları

Ne sitesi açmış olursanız olum her zaman google ‘a muhtaçsınızdır. Google AdSense site veya blog sahiplerinin gelir elde edebilcekleri en garanti ve kaliteli yoldur.

Son zamanda yaptığı güncellemelerle Google AdSense , kabul aşamalarında değişiklik göstermiştir. Sitenizi tamamen özgün içeriklerle doldurmanız ve gerekli şeyleri yaptıktan sonra Google AdSense sizi kabul edecektir.

Başvurunuzu https://www.google.com/adsense/signup linkinden yapabilirsiniz.

Eğer kabul aşamasını geçerseniz verilen kodları sitenize eklediğiniz takdirde her tıklama başına belirli kazanç sağlayabilirsiniz. Tabiki de blog yazıp para kazanmak için Google AdSense ‘e gerek yoktur fakat sizinde göreceğiniz gibi bu konuda ciddi gelirler verir Google AdSense.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir