Close nav
close
Bol Sıfırlı Yeni Çıkan Tokenler Coinler - DogeZilla Token

Bol Sıfırlı Yeni Çıkan Tokenler Coinler - DogeZilla Token

Arkadaşlar Merhabalar,

Bugün sizler için yeni yeni piyasaya çıkan DogeZilla tokenini açıklayacağım. Bilindiği üzere dünya çapında popüler hale gelen kripto paralar sürekli olarak ülke ve dünya gündemlerini meşgul etmektedir. 

Bu yeni çıkan coinlerden veya tokenlerden para kazanmak çok kolay hale gelmiştir. Hele ki her gün yeni yeni piyasaya çıkan bol sıfırlı tokenler bu konuda şansımızı daha da arttırmaktadır. 

Peki nedir bu tokenler..

DogeZilla yani kısa adıyla DogeZilla piyasaya yeni giren bir tokendir. Bol sıfırlı olması 10 dolara milyarlarca adet kripto para almanıza olanak sağlamaktadır. 

Normal olarak daha önceden yükselmiş tokenleri veya coinleri almak fazla bir şey kazandırmıyor olabilir. Örnek olarak şuan piyasada bulunan dogecoin yaklaşık olarak 6 aydır aynı seyrinde devam etmektedir. 

Ama bu yeni tokenler yani DogeZilla  en ufak bir artışta 10x i bulabilir. Buda paranızı 10 katına çıkartabilir. Tabi ki bu yeni tokenlerin veya coinlerin tam tersi zarar verme durumları da olabilir. Bu yüzden yeni çıkan bu tokenleri veya coinleri iyice araştırmanızda fayda var. Lafı fazla uzatmadan sizlere DogeZilla tokeninin bilgilerini altta paylaşıyorum.

Not: Burada yazılanlar kesinlikle öneri veya tavsiye değildir. Tamamen kendi düşüncelerim olup sizler için yatırım tavsiyesi değildir. 

Token/Coin İsmi; DogeZilla

Coinmarketcap sıralaması; 2816

Web Sitesi; https://dogezillacoin.com/ 

DogeZilla Token/Coin Telegram Kanalı Adresi; https://t.me/DOGEZILLAPORTAL 

Şuan ki Fiyatı; 0,000000000000023 TL

Piyasa Değeri; Veri Yok

Not: Burada yazılanlar kesinlikle öneri veya tavsiye değildir. Tamamen kendi düşüncelerim olup sizler için yatırım tavsiyesi değildir. 

Ayrıca fiyatlar ve veriler yazının yazıldığı tarih yani bugünün tarihiyle atılmıştır. İleri ki tarihlerde veriler veya fiyatlar değişebilir. 

Keywords:TokenlerYeniToken-SıfırlıBolDogeZillaCoinlerÇıkan