Close nav
close
Call Of Duty Mobile Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

Call Of Duty Mobile Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

İlk olarak sizlere tavsiyemiz bu verdiğimiz taktikleri sadece çok oyunculu da uygulamanız çünkü taktiklerin hiçbirisi Battle royal modunda geçerli değil. Aşağıda bulunan taktiklerin hepsi insanlar ile oynadığınız tüm oyun modları için geçerli olacaktır. Ayrıca farklı bir oyun hakkında taktik vermemizi istiyorsanız bu yazının altına yorum yapabilirsiniz.

İsterseniz hemen taktiklerimize geçelim.

Oyun İçerisindeki Her Silahı Kullanın  

Oyun içerisindeki en önemli olan ekipmanın silah olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden silah konusuna oldukça hâkim olmalısınız. Bu yüzden tüm silahları deneyin ve kendinize uygun olan bir silahı bulun. Kendinize bulmuş olduğunuz silah ile artık oyun tarzınızı seçebilirsiniz. Keskin nişacı'mı saldırgan mı yoksa pusucu mu? Bu oyun tarzları ile kendinize ait silahı seçin ve oyunda bir tarzınız olsun. Daha sonra ise silah ile çok fazla pratik yaparak artık o silahın favori oyuncusu siz olun.

Hep Hareketli Olun

Her FPS oyununda olduğu gibi bu oyunumuzda da ya yerlerde sürünmeli'siniz ya da durmadan hareket edip zıplayarak ilerlemelisiniz. Çünkü en ufak bir duruşunuzda rakip mermiyi kafanızdan geçirebilir. Bu yüzden ya sürünün ya da hep hareketli bir şekilde oyunu sürdürün. 

DP Kartlarını Kullanmayı Unutmayın 

Silah dp kartlarını kesinlikle kullanın. Bu kartlar sayesinde silahınıza yeni eklentiler ekleyebilirsiniz. Ve silahınız'ın daha güçlü bir hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklentiyi sevmemeniz halinde çıkarıp farklı bir eklentide takabilirsiniz.

Harita Bilginize Dikkat Edin

Call Of Duty oyununda harita bilginiz iyiyse diğer oyunculara göre her zaman 1 adım öndesiniz. Fakat haritayı bilmiyorsanız hızlı bir şekilde oyuna girerek veya internet üzerinden haritayı araştırarak güzel bir oynayış planı kurabilirsiniz. Ayrıca profesyonel oyuncuların nasıl oynadığına da göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Harita içerisinde ilk bakmanız gereken sizin oyun tarzınıza göre bir yer belirlemek ve oyuncuların nereden doğduğu genelde nereye yoğunlaştığını ezbere bilmeniz gerekiyor. 

Her Yere Saldırın

Eğer ki keskin nişancı değilseniz oyun içerisindeki her yere saldırın hiçbir şekilde durmayın. Bu sizin daha iyi oynamanıza yarayacaktır. Çünkü kendimden biliyorum. İyi oyunlar

 

Etiketler; Call of Duty Mobile taktik, Call of Duty Mobile Ayarları, Call of Duty Mobile Hile, Call of Duty Mobile Royale Pass, Call of Duty Mobile level Kozmik Karınca, CALL OF Duty Mobile, Call of Duty Mobile hızlı LEVEL atlama, Call of Duty videoları, call of duty mobile para hilesi, Pro Oyunculardan Taktikler ve İpuçları, Call of Duty Mobile En iyi silah, Call of Duty Mobile en iyi silahlar, call of duty: mobile iha değiştirme, Call of Duty Mobile silahlar, Call of Duty Mobile İpuçları


Anahtar Kelimeler:CallOfDutyMobileHileleriTaktikleriOyunOyunve