Close nav
close
Divan Otel Hakkında Bilgiler, Şırnak/Cizre Otelleri

Divan Otel Hakkında Bilgiler, Şırnak/Cizre Otelleri

Merhaba değerli otel.im takipçileri ve değerli gezginler.

Bugünkü durağımız Şırnak/Cizre ilçesinde yer alan Divan Otel.

Peki Cizre Divan Otel nasıldır ?

Cizre Divan Otel, ilçe merkezinde bulacağınız en lüks mekanların başında yer almaktadır. İpekyolu üzerine konumlandırılan otel, geniş bir alana sahiptir.

Cizre Divan Otel, misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyar. Düğün salonundan tutunda toplantı ve davetler içinde büyük bir alanda hizmet vermektedirler.

Cizre’deki ilk 5 yıldızlı otel konumundadır. Gayet şık ve harika bir ambiyansa ev sahipliği yapmaktadır.

Dicle Nehrinin kıyısında yer alan Cizre Divan Otel, Hem Şırnak/Merkez’e hem de Şırnak/Silopi ilçesinin tam ortasında yer alır.

Cizre Divan Otel Resmi İnternet Sitesi: www.divan.com.tr

Cizre Divan Otel Adresi: Konak Mahallesi  Silopi Caddesi No: 234 Cizre 73400 Şırnak, Türkiye

Cizre Divan Otel Konumu: Konum İçin Tıklayınız.

Evet arkadaşlar şimdi sizleri Cizre Divan Otelin Resimleriyle baş başa bırakıyorum.

Sizlerde daha önce Cizre Divan Otel de kaldıysanız altta yer alan kısımda onu yorumlayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Yorum ve değerlendirmeniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Anahtar Kelimeler;

Otel Tanıtım Bloğu, Hotel Tanıtım Bloğu, Otel Değerlendirme Bloğu, Hotel Değerlendirme Bloğu, Gezi Rehberi, Gezi Bloğu, Otel Tanıtım Sitesi, Hotel Tanıtım Sitesi, Otel Değerlendirme Sitesi, En Ucuz Oteller, En Ucuz Hoteller, Otel Fiyatları, Hotel Fiyatları, En Uygun Oteller, En Uygun Hoteller, Otel Rehberi, Hotel Rehberi, Ucuz Otel, Ucuz Hotel, 5 Yıldızlı Oteller, Beş Yıldızlı Oteller, 5 Yıldızlı Hoteller, Beş Yıldızlı Hoteller, Aile Otelleri, Aile Hotelleri, Muhafazakar Oteller, Muhafazakar Hoteller, Otel Tanıtım Rehberi, Hotel Tanıtım Rehberi, Herşey Dahil Oteller, Herşey Dahil Hoteller


Anahtar Kelimeler:Bilgiler,DivanOtelHakkındaOtelleriŞırnak/Cizre