En İyi Makale Özgünlük Kontrol Siteleri?

Arkadaşlar merhaba, sizlere bugün En iyi Makale Kontrol Sitelerini ve Makale özgünlük sitelerini paylaşacağız. Sizlerde bu sayede yazmış olduğunuz veya alıntı yapmış olduğunuz makaleleri kolay bir şekilde kontrol ettirebilirsiniz.

Small SEO Tools

Aslında sadece bu siteyi kullanabilirsiniz. Çünkü piyasada en iyi ve ücretsiz makale özgünlüğü kontrol eden bir sitedir. 1000 kelimeye yakın ücretsiz makale özgünlük kontrolü yapabilirsiniz. Üstelik 1000 kelimeye kadar üyelik veya pro versiyon istemiyor.

İngilizce bir sitedir fakat Türkçe ye gerek duyulmuyor. Kolay ve son derece iyidir.

Small SEO Tools Web Sitesi: https://smallseotools.com/plagiarism-checker

Duplichecker

Duplichecker sitesi de tıpkı Small SEO Tools gibi kullanıcı dostu bir özgünlük kontrol sitesidir. 1000 kelimeye kadar ücretsiz limit sunan bu site hemen hemen tüm dillerde makale kopya kontrolüne bakabilir.

Site Small SEO Tools sitesi dışında önereceğim 2. site budur. Kullanımı oldukça basittir ve pro versiyonları da mevcuttur.

Duplichecker Web Sitesi: https://www.duplichecker.com

Plagiarisma

Plagiarisma özgünlük kontrol sitesi beğendiğim siteler arasında yer almaktadır. Plagiarisma, hem web sitenizi hem de makalelerinizin kontrollerini yapabilirsiniz.

Plagiarisma aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 190 dili desteklemektedir. Bu yönü bakımından son derece kullanışlıdır. Tavsiye edeceğim siteler arasında 3. sıradadır.

Plagiarisma Web Sitesi: http://plagiarisma.net/tr

Kopya Kontrol

Kopya Kontrol, tamamen Türkçe olan bir makale kopya kontrol sitesidir. Kendi alanında iyi bir algoritmaya sahiptir. Ama ücretsiz versiyonu kullanıcılar için oldukça düşük bir erişim sağlar.

Kopya Kontrol sitesinde Ziyaretçi olarak en fazla 300 kelimelik bir kontrol yapabilirsiniz. Fakat ücretsiz üye olup, daha fazla kelime sayılarına sahip makalelerin kontrolünü yapmaya devam edebilirsiniz.

Kopya Kontrol Web Sitesi: https://www.kopyakontrol.com/makale-ozgunluk-kontrolu

Copyscape

Şuan piyasanın en köklü makale kopya kontrolünü yapan sitelerin başında geliyor. Bu site normal makaleleri çevirmekle kalmıyor tüm siteyi veya tüm pdf dosyasını kontrol ettirebilirsiniz. Kısacası Copyscape ile kolay bir şekilde makale ve sitelerinizin özgünlük durumuna bakabilirsiniz.

Ama bu sitenin de kendine özgü pro tarifeleri vardır ve Türkiye’deki kullanıcılar için ateş pahası denilebilir.

Copyscape Web Sitesi: https://www.copyscape.com

Aslında daha fazla site paylaşmak istemiyorum. Çünkü piyasada bulunan diğer kopya kontrol siteleri tamamen para avcılarıdır ve sizin cebinizden çok kendi ceplerini düşünürler. Umarım faydalı bir makale olmuştur.

Ayrıca benim favorim.

İçerik Net

Bu günlük 3 makale testi sağlıyor ve gayet başarılı.

Site adresi: https://www.icerik.net

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir