Facebook Hesap Silme? Facebook Hesap Kapatma Linki?

Facebook Hesap Silme?

Size bu yazımızda facebook hesaplarınızı nasıl kapatılacağını açıklayacağız. Öncelikle facebook hesabı silmek kolay bir yöntemdir. Yapmanız gereken sadece birkaç işlemden ibaret.

Facebook sosyal ağı çoktandır hayatımıza giren bir sosyal ağdır. Bu sosyal ağ eskisi gibi popüler değilse de yinede alışkanlık ve mecburi bırakıldığımız için kullanıyoruz.

Facebook sosyal ağı eskisi gibi insanı heyecanlandırmayan bir sosyal ağdır. Sürekli olarak değişen yapısı sayesinde insanları tamamen kendinden bıktıran bir anlayışa sahip. Belki de bu yüzden facebook şirketi popüler haline gelmiş ve bundan sonraki yeni dünyada bir numaralı sosyal ağlar olan İnstagram ve Whatsappı satın aldı.

Belki de bu satın aldığı instagram ve whatsappta kendi facebook reklamını yapmak içinde olduğu düşünülebilir.

Ama yinede tüm platformların tek bir firmada olması kötü bir durum. Binevi sosyal medya diktatörlüğü olabilir. Buda hali hazırda dünya için ilerisi için bir sorun hatta tehdit oluşturabilir. Tabi ki yanlış insanların eline geçmediği sürece.

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Facebook hesabınızı silmeye karar vermişsiniz kısacası facebooktan kurtulmak istiyorsunuz.

Bunu unutmayın facebook hemen kapanmaz. Sonuç olarak facebook ekipleri hemen gitmenizi istemiyor. O yüzden 14 gün kadar hesabınızı donmuş olarak bırakıyor. Olursa siz pişman olur geri dönerseniz diye giriş yaptığınız vakit hemen aktifleşsin diye.

Facebook Hesap Kapatma Linki?

Ama sizler 14 gün boyunca giriş yapmazsanız facebook hesabınız kalıcı olarak silinir.

İşte size facebook silme linkiniz.

https://www.facebook.com/help/delete_account

Etiketler; Facebook hesap silme linki, Facebook hesap Silme mobil, Facebook hesap dondurma, Facebook silme linki 2020, Facebook hesap Silme 2020, Instagram silme, Facebook hesap Silme linki 2020, Facebook hesap Silme resimli anlatım, Facebook hesabı nasıl kapatılır, Cep telefonundan Facebook hesabı nasıl silinir, Facebook nasıl kapatılır 2021, Hesabı nasıl kapatılır, Instagramdan hesabımı nasıl silerim, Messenger Facebook olmadan çalışır mı, Instagramda hesap nasil silinir, Bilgisayarda facebook nasıl kapatılır, Facebook hesabı nasıl şikayet edilir, Facebook ne zaman açılacak, Facebook hesabı açmak için ne yapmalı,Facebook Nereden donduruluyor, Facebook ve Messenger nasıl dondurulur, Facebook Messenger hesabı nasıl kapatılır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir