Facebook Messenger dondurma ve silme işlemi nasıl yapılır?

Facebook Messenger dondurma?

Size bu makalemizde facebook hesaplarınızı nasıl donduracağınızı belirteceğiz. Öncelikle facebook hesabı dondurmak kolay bir yöntemdir. Hatta facebook yardım kısmından bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece birkaç işlemden ibaret olarak. Şimdi bizi iyice izleyin.

Facebook hesabınızı dondurmaya karar vermiş gibi gözüküyorsunuz. Facebook hesap dondurmak için doğru yerdesiniz.

Facebook bildirimlerinden kurtulmak, oyun isteklerinden kurtulmak veya sanal ortamınızdan bir nebze bile olsun uzaklaşmak istiyorsanız facebook hesabınızı dondurmak iyi bir seçim olabilir.

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Facebook hesabınızı dondurmaya karar vermişsiniz kısacası facebooktan bir müddet kurtulmak istiyorsunuz.

Bunu unutmayın facebook dondurmaya işleminden sonra facebook hesabınız görünmez moda döner ve kimse sizin facebook profilinize ulaşamaz.

Facebook hesabınızı dondurmak değilde silmek istiyorsanız diğer makalemizde bunun bulabilirsiniz.

Facebook Messenger dondurma işlemi nasıl yapılır?

İşte size facebook dondurmaya linkiniz. Facebook hesabınızı kolay yoldan dondurabilirsiniz artık.

https://www.facebook.com/deactivate/

Etiketler; facebook hesap dondurma linki, Facebook Nereden donduruluyor, Facebook hesabı nasıl durdurabilirim, Messenger Facebook olmadan çalışır mı, Facebook ve Messenger nasıl dondurulur, Messenger nasıl dondurulur 2020, Messenger dondurulur mu, Messenger kapatma nasıl yapılır, Messenger bilgisayardan nasıl silinir, Facebook Hesap Dondurma Nedir, Facebook Hesap Kapatma Nedir, Facebook Hesabımı Nasıl Dondurabilirim, Facebook hesap dondurma nasıl, Bir facebook nasıl kapatılır, Messenger hesap dondurma, facebook geçici olarak hesap kapatma, geçici hesap

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir