Close nav
close
Google Haritalarda Birden Fazla Pin Nasıl Bırakılır? Google Haritalar Şüpheleriniz İçin Adım Adım Kılavuz

Google Haritalarda Birden Fazla Pin Nasıl Bırakılır? Google Haritalar Şüpheleriniz İçin Adım Adım Kılavuz

Google haritalarına birden fazla Pin nasıl bırakılır, son zamanlarda en çok sorulan sorulardan biri oldu. Bu kullanıcılara yardımcı olmak için bu soruları cevaplamayı başardık. Okuyun

Google Haritalar yazılımcıları, uygulamalarına sürekli olarak bir dizi yeni ve kullanışlı özellik ekliyor. Bu nedenle, kullanıcılar Google Haritalar'a yapılan bu yeni eklemeler hakkında sorular soruyorlar. Onlara yardımcı olmak için, uygulamayla ilgili bazı sorularını yanıtlamayı başardık. Google Haritalar hakkında bilgi edinmek için daha fazlasını okuyun.

Google haritalarına birden çok iğne nasıl bırakılır?

Google Harita kullanıcıları son zamanlarda oyunla ilgili bir dizi soru soruyor. Google haritalarına nasıl birden çok iğne atılacağı ve Google haritalarına birden çok konumun nasıl ekleneceği gibi sorular soruyorlar. Bunun nedeni, üreticilerin son güncellemeyle uygulamalarına bir dizi yeni özellik ve içerik eklemesidir. Bu kullanıcılara yardımcı olmak için, Google haritalarına birden çok iğne nasıl bırakılacağı ve Google haritalarına birden çok konumun nasıl ekleneceği dahil olmak üzere sorularına cevap verebilecek bazı bilgileri Google haritaları hakkında toplamayı başardık. Bu yüzden daha fazla gecikme olmadan, Google Haritalar hakkında daha fazla bilgi edinmeye derinlemesine bakalım.

  • Tercih ettiğiniz cihazda Google Haritalar'ı açın
  • Hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun
  • Ardından, arama kutusunun hemen yanında bulunan menü simgesini aramayı deneyin.
  • Ardından menüyü genişletin 
  • Yerlerinize tıklayın ve ziyaret etmek istediğiniz yeri seçin 
  • Ardından ziyaret etmek istediğiniz tüm yerleri kaydedin 
  • Bu, ziyaret etmek istediğiniz tüm yerleri haritaya ekleyecektir. 
  • Bu, haritaya istediğiniz kadar konum eklemenize olanak tanır.

Google Haritalar hakkında daha fazla bilgi

Google harita yapımcıları da kullanıcıları için bir dizi faydalı değişiklik yapıyor. Son zamanlarda, kullanıcıların bir yer hakkında küçük ayrıntıları paylaşmasına olanak tanıyan 'fotoğraf güncellemeleri' adı verilen yeni bir özellik ekleyecekleri onaylandı. Aynı şeyi, zamanlarının çoğunu tüketen eksiksiz bir inceleme bırakmadan yapabilecekler. Yapımcılar, uygulamalarına bir konumun resimlerini eklemek ve ayrıca kullanıcıları tarafından gönderilen metin parçacıklarıyla son fotoğrafları görmek için bir seçenek ekleyecek. Bu, uygulamalarına kesinlikle harika bir katkı olabilir. Yapımcılar tarafından bununla ilgili başka bir açıklama yapılmadı.


Anahtar Kelimeler:AdımFazlaBırakılır?İçinGoogleKılavuzHaritalardaBirdenNasılPinAdımGoogleHaritalarŞüpheleriniz