Hangi Mobil Uygulamalar Para Kazandırıyor?

Günümüzde aile geçindirmek veya bir öğrenci iseniz ek gelir sağlamanızda şüphesiz ki bazı para kazandıran uygulamaların yeri de oldukça önem taşımaktadır. Tabi bu esnada uygulamaya duyacağınız güven ise oldukça önemlidir. Bu uygulamalar sayesinde kendinize ek gelir sağlayabilir ve büyük miktarlar paralar kazanabilirsiniz.

Bounty

Uygulamaya e-postanız veya Facebook ile giriş sağlayabilirsiniz. Girişimci 3 Türk gencin geliştirdiği bu uygulama sayesinde hatırı sayılır miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Uygulama GPRS sayesinde çalışmaktadır. Uygulamayı açtıktan sonra önünüze bir harita gelecektir. Size en yakın noktalardaki işleri seçerek kolayca para kazanabilirsiniz. İşler ise 5, 10, 15 ve 20 TL olarak eklenmektedir.

Money APP

Öğrencilerin ve ev hanımlarının tercih edip ek gelir sağladığı bu uygulama Android ve iOS uyumlu telefonlarda çalışmaktadır. Uygulamada farklı fikirler üreterek, oyun oynayarak, farklı hizmetleri test ederek kolayca para kazanabilirsiniz. Uygulama ise tamamladığınız görevlerden kazandığınız ücretleri 2 veya en fazla 3 gün içerisinde hesabınıza atmaktadır. Kazandığınız paralar ise PayPal üzerinden aktarılmaktadır.

Hadi

Hadi uygulamasını kolayca telefonlarınıza indirip ek gelir sağlayabilirsiniz. Basit ara yüzü sayesinde kullanıcılarına rahat para kazandıran bu uygulamada yapacağınız tek şey uygulamayı indirip soru cevap oyunun başlamasını beklemektir. 15 soruluk bir soru cevap oyununa binlerce kişi aynı anda katılıp 1. Olmaya çalışmaktadır. Birçok kullanıcının katılım sağladığı oyunda 1. Olduğunuz takdirde günde oturduğunuz yerden 100 TL ve üzeri paralar kazanmak oldukça basittir.

Selfie Çekmece

Selfie Çekmece uygulamasını telefonlarınızda kolaylıkla indirebilir, e-posta veya Facebook hesabınızla kayıt olabilirsiniz. Uygulamanın amacı uygulama içerisindeki oyunları oynayarak gelen reklamları izlemektir. Günlük 250 reklam hakkınız bulunmaktadır. Size ait olan referans kodunuz ile üye sağlayabilir, bu üyelerin izlediği reklamlar ve yaptığı üyeler sayesinde rahat şekilde para kazanabilirsiniz.

Foap

Foap uygulaması kullanıcılarının para kazanmasını oldukça basitleştirmiş gibi gözüküyor. Foap uygulamasını telefonlarınıza Play Stroye veya App Store araçlığı ile kolayca indirebilirsiniz. Foap uygulamasının amacı oldukça basittir. Çektiğiniz fotoğraflarda yakaladığınız özel anları uygulamaya atarak farklı şirketlere pazarlayıp kolayca paranızı kazanabilir, ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir