Instagram bot takipçi kasma? Instagram takipçi kasma yöntemleri?

İnstagram bot takipçi nedir?

Nasıl bot takipçi satın alırım? Ucuza bot takipçi satın alma yolları nelerdir? İnstagram hesabıma bot atmak. İnstagram takipçi kasmak. İnstagram bot takipçi.

İnstagram Bot Takipçi Nedir?

Aktif olmayan fake hesaplara genel olarak bot hesap denmektedir. Bot hesaplar beğeni yapmaz, yorum atmaz, herhangi bir aktiflik göstermez. Yalnızca sayı olarak fazlalık ifade ederler.

İnstagram Bot Takipçi Nasıl Satın Alırım?

İnternet üzerinde birçok yerden bot takipçi satın alabilirsiniz. Bu yerlerin hepsini bulabileceğiniz ortak nokta tabiki de sanalexpress.com’dur. Size uygun gelen bot takipçi hizmetini hızlı bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz. Bot takipçi gibi sistemlerin satışının yapıldığı sitelere genel olarak smm denir. Sitelerde hızlı yavaş ve max gönderim gibi limitler bunlara bağlıda fiyatlandırma olur.

İnstagram Bot Takipçi Sistemleri Nasıl Çalışır?

Daha önce açılmış milyonlarca hesap ve bu hesapların giriş bilgileri bir araya getirilmiş şekilde bir ortamda bulunurlar. Hizmet alacağınız websitesi sizin istediğiniz hesaba istediğiniz miktarda takipçiyi otomatik sistemler sayesinde bu ortamdan tek tek yollar. Tek yapmanız gereken ödemeyi yapmak ve talimatları doğru bir şekilde uygulamak.

İnstagram Bot Takipçi Almanın Zararları Var Mıdır?

Bot takipçi almanın herhangi bir zararı yoktur. Ama satın almadan önce aldığınız miktarda ilerleyen zamanlarda düşüşler olacağını ve aktif olmayan hesaplar olduğunu unutmamalısınız. Nadir de olsa bot takipçi nedeniyle instagram hesabınıza değişik engeller atabilir. İlerleyen zamanlarda bot takipçilerden kurtulmak isterseniz bu çok zor olabilir.

İnstagram Bot Takipçi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bot takipçi alacağınız sitenin güvenli olup olmadığına bakmalısınız. Sitenin adını Google da arayarak kolayca öğrenebilirsiniz. Bu siteler genelde bakiye sistemi ile çalışır. Bu nedenle bakiye yüklerken dikkat etmelisiniz. Sipariş kısmında ise bazı siteler link bazı siteler kullanıcı adı ister eğer yanlış girerseniz paranız yanar. Bu nedenle sipariş oluştururken yönlendirmeleri iyice okumanızı tavsiye ederiz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir