GenelSosyal Medya

Instagram Etiket Taktiği? Instagram Takipçi Kasma Yöntemi?

Instagram Takipçi Kazanmak için Etiket Taktiği?

Bu taktik her sektörde aynı etkiyi gösteremeyebilir ama ilk başta kullanacağımız etiketler her türlü size 30-50 arası beğeni ve 60-110 arası etkileşim getirecektir. (rakamlar yeni açılmış hesaplar için geçerlidir). Fan sayfası gibi sayfalarda daha etkili olmaktadır.

Öncelikle instagram sayfamızın temasını belirleyelim. (fan sayfası, mizah sayfası gibi). Örnek olmak açısından ben Lucifer dizisini seçtim.
Temayla ilgili bilindik bir etiketi arama kısmına girelim. Ben Lucifer yazarak arattım.

Öne çıkanlardan etkileşimi hoşunuza giden bir gönderinin etiketlerini kopyalayın. 30 etikete yakın sayıda olmasına dikkat edin iki üç tane eksikse siz ekleyebilirsiniz. Mobilden Kopyalama yapamazsınız bilgisayardan yada, gönderi linkini tarayıcıdan açarak yapabilirsiniz.

Instagram Takipçi Kasma Yöntemi?

Bu etiketleri bir köşeye not alıyoruz. Gönderilerimizi hazırlıyoruz. Yavaştan hesabımızı kasmaya başlayalım. Gönderimizi atarken aşağıda vereceğim etiketleri altına koyuyoruz. Etiketler üzerinde oynama yapmayın instagram kabul etmez.

#begeniyebegeni#takibetakipbeğeniyebeğenivar #takipcikazanma#takipcihane#followf#begeniyebegeni#takibetakipbeğeniyebeğenivar #takipcikazanma#takipcihane#followf #autolike #takipleş #gainwithmchina#takipçikazan #sigodevolta #chuva # #sdv#geritakip #public #chuvadelikes30k #aktiv#beğeni #takipet #sdvtodos #aztagram#seguesigodevolta #followtrick #gaintrick#takipte #rfr #rtb #gainpost #aktivler #geritakip#begeni #autolike #takipleş #gainwithmchina#takipçikazan #sigodevolta #chuva # #sdv#geritakip #public #chuvadelikes30k #aktiv#beğeni #takipet #sdvtodos #aztagram#seguesigodevolta #followtrick #gaintrick#takipte #rfr #rtb #gainpost #aktivler #geritakip#begeni #autolike #takipleş #gainwithmchina#takipçikazan #sigodevolta #chuva # #sdv#geritakip #public #chuvadelikes30k #aktiv#beğeni #takipet #sdvtodos #aztagram#seguesigodevolta #followme

Instagram Şifresiz ve Hızlı Takipçi Kasma?

Gönderimizi bu etiketlerle paylaştıktan sonra yarım saat 1 saat bekliyoruz. Ben genelde sıfır hesapta 40 like görünce diğer maddeye geçiyorum. Gönderiyi düzenle yaparak Daha önceden hazırladığımız etiketleri 6. maddedekilerin yerine yazıyoruz. Son olarak da temanızla alakalı bilindik bir sayfanın son gönderisini beğenen insanlara takip isteği atıyoruz. Genel olarak hesabı açık olanlara istek atmak daha iyi geri dönüş sağlıyor. Profil resimlerinin çevresindeki story işaretinden kolayca hesabı açık ve aktif kullanıcı olduğunu anlayabilirsiniz. Ben Lucifer dizisini seçtiğim için Lucifer Netflix sayfasında işlemi uyguladım.

Her gün bu işlemleri yaparsanız 1 ay sonunda etkili sonuçlar alabilirsiniz. Her temada aynı sonucu veremeyebilir. Özellikle mizah gibi rekabeti çok olanlarda kesin bir şey söyleyemem ama dizi film fan sayfalarında iş görüyor. Son olarak arada ikinci kez girdiğiniz etiketlerde küçük oynamalar yapabilirsiniz instagram hep aynı etiketi kullanınca engel atabiliyor. Aşağıya kanıtları bırakıyorum. (Taktiği alıntılamak isterseniz lütfen kaynak belirtiniz emeğe saygı)
Teşekkür ederim.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu