Instagram Hesap Dondurma? Instagram Hesap Dondurma Linki 2023

Instagram Hesap Dondurma?

Merhaba değerli arkadaşlar, bu makalemizde sizlere instagram hesaplarınızı geçici dondurma nasıl yapılır onu açıklayacağız.

Aslında instagram hesap dondurma işlemi oldukça kolay bir yöntemdir ve instagram mobilden ayarlar kısmından dondurma linkine erişebilirsiniz.

Ama yinede link olarak buradaysanız size alt kısımda instagram linkini paylaşacağım.

İnstagram hesabınızı dondurduktan sonra dilediğiniz zaman açabilirsiniz. Bunun için dondurma günü veya gün sayısı yok. İnstagram hesabınızı dondurduktan sonra hesabınız görünmez duruma gelecektir. Daha önce yayınladığınız hiçbir şey gözükmeyecektir. Hatta gönderdiğiniz mesajlar bile karşı taraftan gözükmeyecektir. Yani kısacası sanki hiç kullanmamışsınız gibi ve hiç instagramdan olmamış gibi olacaksınız.

Amma ve lakin instagram hesaplarınızı dondurduktan sonra açmaya karar verdiniz diyelim. Hesabınız açıldıktan sonra tekrardan donduramazsınız. Yani belirli bir süre geçtikten sonra ikinci defa dondurabilirsiniz.

Instagram Hesabımı Dondurmak İstiyorum

O yüzden donmuş hesabınızı tekrar açıp kapatmayı denemeyin çünkü işlem gerçekleşmeyecektir.

İnstagram hesaplarınızın dondurulduğunu teyit etmek için instagram link adresine kullanıcı adınızı ekleyip taracıda açın. Zaten profil kapanmadıysa gözükür. Ama instagram hesabınız donmuşsa göremezsiniz. Bu sayede donmuş veya donmamış hemen tespitini yapabilirsiniz.

Şimdi lafı fazla uzatmadan sizlere instagram dondurma linkini vereceğim.

Altta yer alan linke tıkladığınız zaman instagram hesaplarınızı dondurabilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma Linki 2023

İnstagram hesap dondurma linki; https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Etiketler; Instagram dondurma linki TÜRKÇE, Instagram dondurma 2020, Instagram hesap dondurma 2020, Telefondan Instagram hesap dondurma linki, Instagram dondurma açma linki, Twitter dondurma, Instagram Takipçi dondurma Şifresiz, Instagram dondurma, instagram hesap dondurma mobil, Instagram hesap dondurma 1 hafta beklemeden, Instagram Uzgunuz Hesabini sadece haftada bir kapatabilirsin Sorunu, Instagram dondurduktan sonra açıp tekrar dondurma, İnstagram hesap dondurunca ne oluyor, İnstagram dondurunca profil görünür mu, Instagram hesabımı dondurdum ama hala görünüyor, İnstagram hesabı kac günde tamamen silinir, Instagram hesap sildim hala gözüküyor, İnstagram hesabı kaç saatte silinir, Instagram hesabı dondurma, Instagram dondurma açma linki

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir