Close nav
close
İnstagram Hesap Satış İnstagram Hesabı Satın Alma

İnstagram Hesap Satış İnstagram Hesabı Satın Alma

İnstagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Günde milyonlarca instagram hesabı açılmaktadır. Peki instagram hesabınızı nasıl satabilirsiniz. Yada satılık bir instagram hesabını nasıl satın alabilirsiniz. İnstagram hesap satışı nedir? Bugün yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Günde milyonlarca instagram hesabı açılıyor. Milyonlarca instagram hesabı da kapatılıyor. Bu kadar etkileşimi bol olan platformlarda açılan hesaplar ister istemez maddi olarak bir değer kazanıyor. Peki satılık instagram hesaplarının değerini etkileyen faktörler nelerdir. Hesapların fiyatlarını etkileyen en önemli faktörleri inceleyelim. 

Hesap Açılış Tarihi

Eski tarihli instagram hesapların fiyatı emsallarine oranla her zaman daha fazladır. Eski tarihli hesapların otoritesi daha yüksek olduğu için instagramın gözünde daha değerlidir. Bu nedenle fiyatları daha yüksektir.

Hesap Takipçi Kalitesi

İnstagram hesaplarında takipçi kalitesi çok önemlidir. Takipçinin nasıl kasıldığı, organik olup olmadığı, bot olup olmadığı fiyatı etkileyen faktörlerdir. Bot hesaplar daha ucuz olsada müşterisi çıkmaktadır. Organik hesapların da takipçi kasılma şekline göre fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Örneğin çekiliş ile kasılmış bir hesabın tamamen organik bir hesapla fiyatı aynı olmamaktadır.

Hesabın Etkileşim Kalitesi

En önemli faktörlerden birisi etkileşimdir. Etkileşim takipçi sayısıyla orantılı olabilir de olmayabilir de. Bazı hesaplar takipçi sayısının az olmasına rağmen mükemmel etkileşimler alabilmektedir. Böyle hesaplara genelde keşfet canavarı denir. Etkileşimi yüksek hesaplar hem kolay satılır hemde fiyatı yüksek olur. Etkileşiminizi artırmak için instagram etiket taktiği yazımızı okuyabilirsiniz.

İnstagram Hesaplarımı Nasıl Satarım / Nasıl Satın Alırım?

İnstagram hesabınızı satmak ve satın almak sanalexpress.com sayesinde oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken sitemize üye olmak. İsterseniz instagram hesap satış kategorisindeki satılık ilanlara bakabilir isterseniz de  üye ol bu linkten ücretsiz bir şekilde üye olarak ilanınızı ekleyebilirsiniz. İlanınızın öne çıkarılmasını istiyorsanız ücretli bir şekilde dopinglerden faydalanabilirsiniz. 

Satış işlemi yaparken alıcı veya satıcı ile yüz yüze olmanız sizin açınızdan daha iyi olur. Özellikle fiyatı yüksek hesaplarda oldukça dikkatli olmalısınız. Satış sırasındaki dolandırıcılık durumlarında sanalexpress.com sorumluluk kabul etmez.

Anahtar Kelimeler:İnstagramAlmaHesapSatınSatışHesabıİnstagram