Instagram hesap satışı nasıl yapılır? Satılık Instagram hesap ilanları

Instagram hesap satışı nasıl yapılır?

İnstagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Günde milyonlarca instagram hesabı açılmaktadır. Peki instagram hesabınızı nasıl satabilirsiniz. Yada satılık bir instagram hesabını nasıl satın alabilirsiniz. İnstagram hesap satışı nedir? Bugün yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Satılık Instagram hesap ilanları?

Günde milyonlarca instagram hesabı açılıyor. Milyonlarca instagram hesabı da kapatılıyor. Bu kadar etkileşimi bol olan platformlarda açılan hesaplar ister istemez maddi olarak bir değer kazanıyor. Peki satılık instagram hesaplarının değerini etkileyen faktörler nelerdir. Hesapların fiyatlarını etkileyen en önemli faktörleri inceleyelim.

Hesap Açılış Tarihi

Eski tarihli instagram hesapların fiyatı emsallarine oranla her zaman daha fazladır. Eski tarihli hesapların otoritesi daha yüksek olduğu için instagramın gözünde daha değerlidir. Bu nedenle fiyatları daha yüksektir.

Hesap Takipçi Kalitesi

İnstagram hesaplarında takipçi kalitesi çok önemlidir. Takipçinin nasıl kasıldığı, organik olup olmadığı, bot olup olmadığı fiyatı etkileyen faktörlerdir. Bot hesaplar daha ucuz olsada müşterisi çıkmaktadır. Organik hesapların da takipçi kasılma şekline göre fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Örneğin çekiliş ile kasılmış bir hesabın tamamen organik bir hesapla fiyatı aynı olmamaktadır.

Hesabın Etkileşim Kalitesi

En önemli faktörlerden birisi etkileşimdir. Etkileşim takipçi sayısıyla orantılı olabilir de olmayabilir de. Bazı hesaplar takipçi sayısının az olmasına rağmen mükemmel etkileşimler alabilmektedir. Böyle hesaplara genelde keşfet canavarı denir. Etkileşimi yüksek hesaplar hem kolay satılır hemde fiyatı yüksek olur. Etkileşiminizi artırmak için instagram etiket taktiği yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir