Instagram Hesap Silme? Instagram Hesap Silme Linki 2023

Instagram Hesabımı silmek istiyorum

Arkadaşlar merhabalar, Bu makalemizde sizlere instagramdan hesap nasıl silinir onu açıklayacağız.

İnstagram son zamanlarda hayatımıza giren bir resim paylaşım uygulaması ve sosyal ağıdır. Bu sosyal ağ popüler olduktan hemen sonra reklam ile ayakta duran facebook tarafından satın alındı.

İnstagram şuan için en popüler sosyal medya aracıdır. Ama ne kadar popüler ve güzel olsa bir hevesle hesap açanlar tekrardan bu instagram hesapları silmek istiyordur.

Instagram Hesap Kalıcı Silme Linki

İnstagram facebook gibi 14 gün veya twitter gibi 30 gün beklemenize gerek yok.

Linke tıkladığınız ve silme işlemlerinizi tamamladıktan hemen sonra tamamıyla silinir.

Size alt kısımda instagram hesap silme linkini paylaşacağım. Sizlerde bu link adresinden kolaylıkla instagramlarınızı kapatabilirsiniz.

Bunu unutmamanızda fayda var. İnstagram silme işlemi anlık ve hemen olduğu için geriye dönüş sağlayamazsınız. Bu yüzden silmeden önce iki defa düşünün derim.

instagram hesabınızı silme değilde dondurmak istiyorsanız onuda diğer makalemizde yazmışız. Blog kısmından bu makalemizi bulabilirsiniz.

Instagram Hesap Silme Linki 2023

Lafı fazla uzatmadan sizlere instagram profil silme linkini paylaşıyorum.

İnstagram hesap silme linki; https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Etiketler; instagram hesap silme linki, Kalıcı Instagram silme linki, Instagram KAPATMA silme – kalıcı, HESAP silme linki, Facebooktan instagram hesabını silme, Instagram hesap dondurma, HESAP SİLME linkine tıklayın, Telefondan Instagram hesap SİLME linki, Dondurduğum Instagram hesabım silinir mi, Instagram Hesabıma giriş yapamıyorum, Instagram Doğrulama kodu gelmiyor, kalıcı instagram silme geri alma, Instagram silinen hesabı geri alma nasıl yapılır, Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim nasıl açarım, Instagram Silinen Hesabı Geri Alma mümkün mü, İnstagram hesabı geri alma formu, Instagram hesabını geri açmak, Bu hesap silinmiş ve artık geri alınamaz, Instagram hesap kurtarma linki, İnstagram hesap kurtarma Kesin Çözüm, Çalınan Instagram Hesabını Geri Alma

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir