Instagram Takipçi Kasma & Takipçi Arttırma Yolları

İnstagram Takibe Takip Geri Takip Taktiği

Takibe takip, geri takip taktiği nedir. Takibe takip, geri takip ile takipçi kasmak. En iyi takipçi kasma taktikleri. İnstagram da insanların takipçi sayılarını artırmak için kullandığı başta gelen taktiklerden birisi takibe takip, geri takip kısaca gt taktiğidir. İnsanlar bu taktikle hesaplarındaki takipçi sayılarını çok güzel seviyelere getirebilirler. Ama her taktik te olduğu gibi takibe takip, geri takip taktiğinde de önemli püf noktalar bulunmaktadır. Bugün sizinle bu noktalara değineceğiz.

Takibe Takip, Geri Takip Nedir?

Takibe takip, geri takip sizin takip ettiğiniz bir kullanıcının size geri dönüş yapması ya da farklı bir deyişle karışılıklı takipleşmenizdir.

Takibe Takip, Geri Takip İşe Yarar Mı?

Takibe takip, geri takip İnstagram da en çok işe yarayan taktiklerden birisidir. Ama her taktik gibi bu taktiğinde incelikleri ve Püf noktaları vardır.

Takibe Takip, Geri Takip Püf Noktaları

Öncelikle kasacağımız instagram hesabının konseptini belirliyoruz. Eğer kişisel bir hesabı kasacaksanız bu Püf noktalar işe yaramayabilir. Örnek olarak biz dizi fan sayfası yapacağımızı düşünelim. Öncelikle konspetimize uygun bir kullanıcı adı, profil fotoğrafı ve Bio ayarlıyoruz. Bu ayarlar dikkat çekme açısından çok önemlidir.

Sonra konseptimizle ilgili önemli hesapları takip ediyoruz. Dizinin orijinal sayfası oyuncuların hesapları gibi. Takip ettikten sonra gt etiketi altındaki gönderilerden geri takip, takibe takip yapan insanları bulup takipliyoruz. Takip sınırını geçmemeye, ceza almamaya çalışın. Hesap kasarken ara ara boşluklar vermeniz iyi olur.

Instagram Takipçi Kasma

Hesabımızın takipçi sayısı arttığına göre yavaş yavaş gönderi atmaya başlayabiliriz. Konseptimizin etiketini arama kısmına yazıp aratıyoruz. X dizisi fan sayfası ise x yazıp aratmak gibi. Etiket altında öne çıkan gönderilerden birisinin etiketlerini kopyalıyoruz. Kendi hesabımıza konseptimizle alakalı dikkat çekici bir gönderi hazırlayıp altına da kopyaladığımız etiketleri koyarak paylaşıyoruz.

Bundan sonraki aşamada ise artık gt etiketi altında hesapları takip etmenin yanı sıra komseptimizle ilgili diğer sayfaları bulup onları takip eden insanları da takip ediyoruz. Bu insanlardan geri dönüş almada gönderileriniz büyük rol oynuyor.

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

İnsanları takip ederken gizli hesap olmayanları takip etmeniz sizin açınızdan daha iyi olur. Bu kişileri de profil fotoğrafı etrafında ki efektten story atıp atmadığına bakarak hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Taktiği uygularken sıfır bir hesaptan başlamanız sizin için yorucu olacaktır. İsterseniz sanalexpress.com sitemizdeki ilanlardan takipçili bir hesap yada bot takipçi satın alarak daha hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir