GenelSosyal Medya

Instagram takipçi sayısı nasıl artırılır?

Instagram takipçi sayısı nasıl artırılır?

İnstagram günümüzün en büyük sosyal medya platformlarından biridir kitlesi diğerlerine göre daha genç yaştan oluştuğundan gençlerin bir numaralı tercihidir. Şuan dünya üzerinde instagram’ın 800 milyonu aşkın kullanıcısı vardır haliyle bir çok kişi ve sayfalar takipçi yarışında şimdi takipçi sayımızı oturduğumuz yerden nasıl arttırabiliriz anlatacağız.

Yıllardır değişmeyen yöntem!

İnstagram’ın ilk zamanlarından beri takipçi kazanmak için hemen hemen herkesin zamanında yaptığı basit ama etkili olan geri takip daha çok yorumlarda ‘gt’ olarak gördüğümüz karşılıklı takip etmek.

Siz bir kullanıcıya istek atarsınız o da size geri istek atar ve böylece ikinizde takipçi sayısı artmış olur özellikle bir instagram sayfanız var ise paylaşacağımız yöntem tam size göre siz sadece sayfanıza ilgilenirken takipçi sayınız artıyor olacak “nasıl olacak?” işte sorunuzun cevabı

Followers Assistans

Sizin yerinize birinin kullanıcılara istek atsın, takip etmeyenleri çıkarsın, mesajlara cevap versin ve ana sayfada ki paylaşımları beğensin siz yokken hesabınız aktif bir şekilde çalışıyor olsun istemsiz misiniz? İşte tamda size göre bir uygulama adı “Followers Assistans” bu işlemlerin hepsini sizin yerinize yapacak olan kişi ya da uygulama.

Şunu belirtelim uygulama İOS kullanıcıları için yoktur Android kullanıcıları için sunulan uygulamada her bir özellik 2$ ödedikten sonra açılmaktadır.

Followers Assistans ile neler yapabilirim

· Otomatik Beğeni

· Otomatik Takip

· Ana Sayfada Otomatik Beğeni

· Otomatik Takibi Bırakmak

· Otomatik Yorum

· Otomatik mesajlara cevap vermek

Nasıl kullanılmalı?

İnstagram’da en fazla 7500 kişiyi takip edebilirsiniz bu sayının üstüne çıkmanız mümkün değildir. Bu yüzden düzenli olarak takibi bırakma işlemi uygulamanız gerekmektedir.

Kullanım kısmına geçelim

1- Kullanacağımız özelliğe girelim.

2- Ekle kısmından takip isteği göndereceğimiz hashtagleri ve takipçisi çok olan sayfaları seçip kaydedelim.

3- Listemizi oluşturduktan sonra bulunduğumuz sayfada biraz aşağı inelim ve ayalarını yapalım.

· Setup İnterval: 3-5

· Actions Count: 2-3

· Delay Between Actions: 24-60

Bu şekilde ayarladıktan sonra artık uygulama kullanıma hazır.

Artık siz başka bir işle meşgulken sayfanızın takipçi sayısı artabilir bide unutmadan söyleyelim aynı anda 4 hesabı birden yönetebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu