Instagram takipçi arttırma yöntemleri nelerdir? Instagram takipçi hilesi

Instagram takipçi arttırma yöntemleri nelerdir?

Günümüzde popüler uygulamalar arasında yer alan İnstagram hem kurumsal açıdan hemde kişisel bakımdan hala dünya üzerinde birinciliğini koruyor. Durum böyle olunca da İnstagram üzerinde birçok hesap veya sayfa sahibi de takipçi sayısını nasıl arttırabileceği konusunda yeni yöntemler keşfetmeye devam ediyor. Birçok kişi takipçi sayısını bot paneller ile yani sahte hesaplar ile yükseltirken birçok kişide doğru ve organik bir şekilde hesaplarını büyütmeyi tercih ediyor.

Peki İnstagram takipçi sayısını nasıl arttırabilirsiniz? İsterseniz bu sorunun cevabını gelin birlikte öğrenelim.

Instagram takipçi arttırma için Doğru Etiket Kullanımı

İnstagram üzerinden ister sayfanız ister kişisel hesabınız için hızlı bir şekilde nasıl takipçi kazanacağınızı bilmiyor musunuz? Bunun için en iyi ol doğru hastag kullanımında geçiyor. İlk açılan hesaplar genellikle hastag’ler sayesinde oldukça iyi bir şekilde büyüyebiliyor. Fakat hashtag yöntemi ilerleyen süreçte takipçi kaybetmenize neden olabilir bu yüzden bu konuya çok dikkat etmelisiniz.

Instagram takipçi arttırma için Düzenli Şekilde Paylaşım Yapın

Eğer ki İnstagram üzerinden organik bir kitle elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey istikrarlı olmanız. Sayfanıza her gün belli aralıklarla gönderi girerek hem sayfanızın güncelliğini koruyabilirsiniz hemde takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca bu sayede edinmiş olduğunuz takipçilerin sizi takipten çıkmasını engellemiş olacaksınız.

Instagram takipçi arttırma için Konsepte Göre İlerlemek

Nedir bu konsept dediğinizi duyar gibiyim. Konsept örnek verecek olursak sayfanızda bir gün elbise bir günde mizah resmi paylaştığınız zaman takipçi düşüşü yaşamanıza denir. Yani sayfanıza bir konsept belirleyip o konsepte göre gönderi hazırlamalısınız. Yani sayfanız mizah sayfası ise mizah ile alakalı videolar paylaşmalısınız. Ayrıca paylaşacağınız resim ve videoların altına ekleyeceğiniz hastaglerin sınırını aşmadan paylaşmaya özen gösterin.

Instagram takipçi arttırma için Güvenilir Takipçi Hilesi uygulaması bulunuyor

Buda sıkça duymuş olduğunuz bir yöntem. Fakat bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmediğimizi belirtelim. Hileler şu şekilde işliyor, size anlık olarak ücretini ödediğiniz andan itibaren istediğiniz kadar takipçi veya beğeni gibi birçok özellik hesabınıza ekleniyor. Fakat bunu önermememizin ilk sebebi gelen takipçilerin organik olmamasından kaynaklanıyor. Özellikle İnstagrama sıkça gelen güncellemeler ile almış olduğunuz bir çok takipçiyi kaybedeceksiniz. Bu yüzden hesabınızı büyütmek için her zaman organik yöntemleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir