GenelSosyal Medya

Instagram Hesap Yedekleme Nasıl Yapılır? Instagram Yedekleme

Instagram Hesap Yedekleme Nasıl Yapılır?

Günümüzde en popüler kullanılan sosyal medya uygulamasının İnstagram olduğu kesin. Sizler ve yakınlarınız bu mecra aracılığı ile birçok resim video ve hikâye paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama üzerinde mesaj atma özelliği de mevcut. Uygulamanın bu kadar olumlu yanını anlattık fakat bu Instagram’ın hiç mi kötü yanı yok tabi ki var. Uygulama o kadar büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için, ara ara çökmeler meydana gelebiliyor. Sizde bu çökmeler sonucunda resimlerinizi ve hikayelerinizi nasıl yedekleyebilirsiniz onları anlattık.

Bizde sizlere bu yazımızda bu kısa çökmeler de nasıl mesajlarınızı ve yorumlarınızı yedekleyebilirsiniz onlarını anlatacağız. İsterseniz hiç vakit kaybetmeden başlayalım.

İnstagram Resim, Video, Hikâye Yedekleme İşlemi

Siz de Instagram üzerinde yapmış olduğunuz bir yorumu veya paylaşmış olduğunuz bir resmi geri nasıl yedekleyeceğinizi bilmiyorsanız gelin bu yazımızda hep beraber konuşalım.

Ayrıca bu konu hakkında sizlere yardım eden birçok 3. parti yazılım var fakat çoğu sizin hesaplarınızı ele geçirmek için elinden geleni yapıyor. Bu yüzden bizde bugün sizlere en güvenilir şekilde nasıl yedekleme yapabilirsiniz onu anlattık. Bu yedekleme işlemi için yapmanız gerek şeyler oldukça az. Size tek lazım olan 1 adet Instagram hesabı ve mail adresi.

İlk olarak Instagram uygulamasına giriş yapın ve ayarlar sekmesine tıklayın. Daha sonra bu alanda veri indirme sekmesine giriş yapın ve bu alanda istediğiniz mail adresini yazın. Fakat dikkat edin yazmış olduğunuz mail adresi sizin olsun çünkü yedeklenen dosyalar oraya yollanacak.

Daha sonra ise mail adresinize gelen link sayesinde yedeklemiş olduğunuz tüm dosyaları indirebilirsiniz. Fakat bunun içinde 48 saatiniz var.

Instagram Veri Yedekleme

Ayrıca bu linkin sadece 4 günlük kullanım süresi var. 4 gün sonra bu linki kullanmanız mümkün değil.

Evet arkadaşlar işte Instagram üzerinde dosya yedeklemek için yapmanız gerekenler bu kadar basit. Sizde bu adımları takip ederek Instagram üzerinde tüm dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Herkese kolay gelsin şimdiden.

Evet arkadaşlar bir yazımızın daha sonuna geldik hepiniz kendinize çok iyi bakın hoşça kalın. Görüşmek üzere.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu