GenelPara Kazanma

İnternetten Para Kazanma Yolları Nelerdir?

İnternetten Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Bugüne kadar internet üzerinden internetten para kazanma ile ilgili birçok yazı makale veya video ile karşılaştınız.

Ve eminim’ki sizinde fark ettiğiniz gibi bu yolların hepsi kısa vade kazancı savunuyordu ve neredeyse birçoğu dolandırıcı sistemdi. Size nasıl internetten uzun vade ve doğru yoldan para kazanılacağını söylemiyordu. Artık size bu yazımızda gerçekten günümüzde aktif bir şekilde para kazanabileceğiniz yolları göstereceğim.

İsterseniz bu yollara hemen geçelim;

İnstagram

İnternet üzerinden nasıl para kazanılır? Sorusuna en iyi yanıtı aslında İnstagram verebilir. Çünkü İnstagram ile birçok kişi ciddi miktarda para kazanıyor.

İnstagram üzerinde takipçi sayısı fazla olan bir kişinin internet üzerinden para kazanamıyorum demesi neredeyse imkansızdır. Bakın sizlere burada İnstagram üzerinden satış yaparak para kazanmayı söylemiyorum. Sizlere İnstagram üzerinden organik takipçilere reklam göstererek para kazanmayı anlatıyorum.

İnstagram üzerinden para kazanmak için organik takipçi sayısı 500 binin üzerinde olan bir hesap örneğin bir reklam başına 200- 300 TL alabilir. Bunu belirleyen kriterler ise hesabın ne kadar aktif olduğu ile alakalıdır.

Udemy

İnsanlara aktarabileceğiniz bir bilgi birikiminiz varsa bunları video şeklinde hazırlayarak insanların karşısına çıkarabilirsiniz.

Eğer sizde pasif gelir kaynaklarına ilgiliyseniz Udemy üzerinde kurs satmak tam sizin için bir iş. Çektiğiniz videoları ders halinde toplu bir şekilde Udemy platformunda satışa çıkararak sizde kazanç elde edebilirsiniz. Fakat burada önemli olan çok kaliteli bir kurs hazırlamalısınız.

Makale Yazarak

Eğer ben internet sitesi kurmak istemiyorum fakat yazı yazarak para kazanmak istiyorum diyorsanız sizleri bu köşeye alalım hemen.

Ancak şunu belirtmek isterim ki internet üzerinden makale yazarak ne yazık ki geçiminizi sağlamanız biraz zor. İsterseniz neden bu işin bu kadar tercih edilmemesini açıklayayım.

Sektörde çok fazla makale yazma sitesi açıldığı için rekabet bir o kadar artmıştır. Bu sayede 100 kelime başına olan fiyatta oldukça düşmüştür.

Şuan ise sektörde 100 kelime başına olan taban fiyatlar 1.50 TL civarlarındadır. Yani ortalama 10.000 kelimelik bir yazı yazdığınız zaman 150 TL gibi komik bir rakam kazanıyorsunuz.

Buda yazarların canını çok sıkıyor ve bu işten insanların soğumasına vesile oluyor. Fakat isterseniz bir blog sayfası açarak yazmış olduğunuz yazıları orada yayınlayabilirsiniz bu sayede daha çok kazanç sağlarsınız.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu