Josh Uygulaması Nedir? Uygulama Nasıl İndirilir? Josh Uygulaması Hakkında

Josh Uygulaması Nedir?

Josh Uygulaması son zamanlarda çok trend oldu ve insanlar ‘Josh Uygulaması nedir?’ Diye sordular. Dailyhunt’a ait bir Hint kısa video paylaşım platformudur.

Josh uygulaması, ilk duyurulduğundan beri çok trend oldu. Uygulama, bir Hint içerik keşif platformu olan Dailyhunt’a aittir ve kısa bir video paylaşım uygulaması olarak Instagram ile rekabet etmeyi amaçlamaktadır. Josh Uygulaması’in ne olduğunu ve özelliklerinin neler olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Josh Uygulama Nasıl İndirilir?

Josh, Hindistan’daki yeni popüler video paylaşım uygulaması olmayı hedefleyen, Hindistan yapımı kısa bir video uygulaması. Son derece popüler video paylaşım uygulaması TikTok’un yasaklanmasından bu yana, piyasada iyi bir video paylaşım uygulaması için büyük bir boşluk kaldı. O zamandan beri TikTok’un yerine birçok uygulama ortaya çıktı ve Josh, bunların en öne çıkanlarından biri. Josh uygulamasının Google Playstore’da zaten 3 milyondan fazla indirilmesi var. Uygulama, video ve fotoğrafları düzenlemek ve çekmek için birçok heyecan verici özellik seçeneği sunar.

Josh uygulamasını Android’de Google Playstore’dan ve iOS’ta App Store’dan indirebilirsiniz. Josh uygulamasının PlayStore sürümü için indirme bağlantısı . İşte uygulamanın iOS sürümü için Josh uygulamasının indirme bağlantısı . Uygulama, piyasaya sürüldüğünden beri hızla popüler hale geldi ve birçok ünlü, uygulama içerik oluşturucularına katıldı.

Josh Uygulaması Hakkında

Josh Uygulama Özellikleri Josh uygulamasında bir sürü kullanışlı özellik var. Bu uygulama, Instagram ve TikTok’un sahip olduğu her şeyi ve çok daha fazlasını yapmanıza izin verebilir. Video yayını, tercihlerine göre özellikle bireyler için oluşturulmuştur. Katılabileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz bir sürü günlük zorluk var. Geliştiriciler ayrıca içerik oluşturucuların daha popüler olmalarına yardımcı olmak için birçok ödül ve araç çıkardılar. Google PlayStore sayfalarına göre Josh App özelliklerinin listesi burada.

Türler Arası Videolar
Günlük zorluklar
Kolayca Harika Videolar Çekin
Düet Videoları
Müzik Çalma Listesi
Kendi Dilinizde Seçilmiş Feed
Ünlü Etkileyenler
Platformlar arasında Kolay Paylaşım

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir