Close nav
close
League of Legends (LoL) Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

League of Legends (LoL) Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

Lol çok fazla oynanan bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz ayrıca LoL oynayan tayfa öyle bir kitle ki istediğini her şekilde almak için sonuna kadar uğraşıyor. Riot Games net bir oyuncu sayısı vermese de gümüş, altın ve hatta bronzda yer alan oyuncu sayısının milyonlardan fazla olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden yani gümüş 2’den yukarıdaysanız oyun içerisinde iyi oynayanların arasında sizde varsınız demektir. 

Ayrıca kademenizden bu kadar memnun olsaydınız şu an kesinlikle çoktan arkadaşlarınız ile bir maça girmiştiniz. Fakat sizde kademenizden memnun değil ve gerçekten oyun içerisinde önünüze geleni kesmek istiyorsanız sizler için çok güzel bilgiler listeledik. Hadi hemen geçelim. 

Yama Notlarına Önem Verin

Bakın bu konu gerçekten çok önemli çünkü oyun içerisinde iyi diye tabir ettiğimiz herkes yama notlarını okuyarak buralara geldi. Çünkü adam bu notu okuduğu zaman oyun içerisinde değişen tüm özellikleri biliyor ve anlıyor. Ardından ise oyun tarzını bu yamaya göre şekillendiriyor. Aslında yöntem çok kolay. Örnek; siz yamadan sonra hala aynı hero ile oynuyorsunuz fakat adam yama sonucunda çok fazla güçlendirilen hero ile oynuyor diyelim. O adam sizi ekipmansız bir şekilde bile kesebilir. O yüzden yamaya önem gösterin.

Bol Bol Antrenman Aracını Kullanın

Eğer ki oyunu en başından beri oynuyorsanız antrenman yapmanında ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Yıllar boyunca tüm oyuncular hareketleri doğru dürüst yapamadıkları için yakınıp duruyorlardı fakat artık bu mümkün. Antrenman moduna girip istediğiniz heroyu karşınıza koyup onunla antrenman yapabilirsiniz. Bu yüzden bunu kesinlikle deneyin bu araç LoL'e önceden eklenmiş olsaydı şu an ki profesyonel oyuncular çok farklı olabilirdi. 

Oyun Tekrarını İzleyin

Evet oyuncuların önemsemediği ve sevmediği bir yere daha geldik zaten 50 dakika oynamışım neden izleyeyim ki diyor olabilirsiniz. Fakat böyle düşünmeyin oyun bittikten sonra hatalarınızı öğrenmenin en iyi yolu oyunu tekrardan izlemekten geçer. Oyunu gerçekten profesyonel bir şekilde oynayan kişilere baktığımız zaman tekrardan oyunu izlediklerini görürüz. Bunun en büyük sebebi ise hatalarını öğrenmek ve bu hatalardan ders çıkarmak olur. 


Etiketler; Lol Taktikleri yeni Başlayanlar, LoL ileri düzey taktikler, Lol nasıl daha iyi oynanır, LoL Taktikleri Ezreal oynama taktikleri, LoL hızlı oyun BİTİRME Taktik Savaşları, LoL Aram taktikleri, League of Legends Hile 2020, Lol hile, League of Legends Hile 2021, Lol script, Lol Hile 2020, LoL, Lol RP Hilesi, Lol hile 2020, League of Legends'ta (LOL'da) hile, LoL'de olağanüstü bir hile bulundu, League of Legends Güncel Script 9.9


Anahtar Kelimeler:OyunTaktikleriLegendsHileleriOyunve(LoL)ofLeague