Close nav
close
Mobile Legends Oyun Taktikleri ve Mobile Legends Oyun Hileleri

Mobile Legends Oyun Taktikleri ve Mobile Legends Oyun Hileleri

Merhaba, arkadaşlar geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan ve indirme sayısı da oldukça hızlı bir şekilde artan Mobile legends artık herkes tarafından oynanan bir oyun haline geldi. Haliyle durum böyle olunca birçok oyuncu nasıl daha iyi oynayabilmenin yollarını ararken bazıları da nasıl daha çok adam kesebileceğinin yollarını arıyordu. Arkadaşlar bizde bugün sizlere derlemiş olduğumuz bu taktikler ile sizde oyun içerisinde resmen bir hile gibi oynayabileceksiniz. İsterseniz hemen vakit kaybetmeden taktiklerimize geçelim. 

Mobile Legends Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Mobile legends oyununda amacımız oldukça basit rakip takımın kulelerini yıkarak son kuleye kadar gitmeye çalışıyoruz. İlk hangi takım son kuleye ulaşırsa o takım oyunun galibi oluyor. Tabi böyle anlattığımız zaman oyun çok kolay gelmiş gibi olabilir. Fakat oyunun içerisine girdiğiniz zaman durum biraz değişebiliyor. Bu yüzden bu rehberi dikkatli bir şekilde okuyun. Ayrıca oyun içerisinde her dakika yeniden doğan minyonlar bulunur. Bu minyonlar sayesinde kule bile yıkabilirsiniz. Ayrıca rakip takımın minyonlarını öldürdüğünüz zaman altın kazanabiliyorsunuz. 

Şimdi oyundan biraz bahsettiğimize göre hemen taktiğimize geçelim.

  • İlk taktiğimiz kule yıkmak, arkadaşlar kule yıkmaya hiçbir zaman tek başınıza girmeyin çünkü kule hem 1 vuruşta çok fazla canınızı götürebilir hem de rakip oyuncu vurduğunda canınız 2 kat gider bu yüzden her zaman bir arkadaşınız ile kule yıkmaya gidin. 
  • Ayrıca bir diğer taktik ise grup halinde gezmektir arkadaşlarınız ile grup halinde gezin unutmayın sürüden ayrılanı kurt kapar.
  • Oyun içerisinde karakter seçimi de oldukça önemli bir kriter örneğin çok agresif bir şekilde oynuyorsanız yapmanız gereken dayanıklığı fazla olan bir karakter almak. Unutmayın eğer ki oynayış tarzınıza uygun bir karakter seçerseniz galibiyet her zaman sizin olur. 
  • Bir de oyun başında her zaman haritanın belli başlı yerlerinde bulunan canavarları kesin ve onlardan altın toplayın çünkü oyun içi karakterinizi geliştirmek için bolca altına ihtiyacınız olacak. 
  • Ayrıca oyun içerisindeki çimleri düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Koridorlar arasında gezerken çimlerden gitmenizi tavsiye ederiz. Çünkü çimlere girdiğiniz zaman rakip oyuncular sizi göremez. 

Anahtar Kelimeler:veLegendsMobileHileleriLegendsTaktikleriMobileOyunOyun