Close nav
close
Oyun oynayarak nasıl para kazanılır

Oyun oynayarak nasıl para kazanılır

Oyun oynayarak nasıl para kazanılır

  Günümüzde oyun sektörü çok üst seviyelere ulaşmış milyonlarca insandan oluşan kitlelere hitap etmeyi başarmıştır. Öyle ki normal spor ligleri gibi bu oyunlarında e-spor adı altında ligleri olup takımlar mücadele etmektedir ve oyuncularda maaş almaktadır bu kadar büyük bir sektörde neden sizde para kazanamayasınız  oyun oynayarak para kazanabilirdiniz deseydik gelin nasıl olduğunu anlatalım

 

Oyun oynayarak para kazanmak

 

  Bir çok kişi tarafından oynanan: League of legends, PUBG ve CS:GO hepimiz bu isimleri en az bir kere duymuşuzdur bu oyunlardan para kazanmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Yazımızı okuduktan sonra sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz bu yazımızda League of legends oyunu bilinen adı ile LOL ile devam edeceğiz.

 

League of legends oynayarak nasıl para kazanabilirim?

 

 League of legends’ı anlatalım biraz oyun tarzı MOBA olup başı çeken oyunlardan biridir iki haritası bulunmaktadır beş kişiden oluşan iki takım rakibin ana üssünü yok etmeye çalışır.

   Tabi ki e-spor oyuncusu olup bir takımda oynayın ve böylece para kazanabilirsin demeyeceğiz bu saçmalık olurdu. Size bu konuda iki önerimiz olacak hangisini seçeceğiniz size kalmış.

 

Eloboost yaparak para kazanmak

 

  Eloboost düşük ligdeki bir oyuncuyu daha iyi bir oyuncu tarafından üst liglere çıkartmasıdır bu yöntemle de oyun oynayarak para kazanılır.

  İlk önerimiz olan eloboost oyun içi yetenek ister daha çok tecrübeli oyuncuların tercih ettiği para kazanma yöntemidir alt liglerde bulunan bir oyuncu belli bir ücret karşılığında üst liglere çıkartırlar.

 

Sıfırdan hesap kasarak para kazanmak

 

  League of legends oyununda ligler 30. Seviyeden sonra başlar. Sıfırdan hesap kasmak eloboosta göre daha kolaydır yeni bir hesap açıp bu hesabı 30. Seviyeye kadar oynuyoruz bu yöntem hem kendinizi geliştirip eloboost yapmak için sizi hazırlar hemde oyun içi bilginizi artırır.     

  Biraz piyasada legends of legends hesaplarının satışını araştırdıktan sonra belli bir fiyattan satabilirsiniz hesaptaki kostüm ve karakterlerin fiyatta belirleyici bir unsur olduğunu unutmayın. Sanalekpress’dev veya benzeri sitelerden hesabınızın ilanını verebilir ve bu şekilde hem oyun oynayıp hemde gelir elde edebilirsiniz.

Hoşça kalın.


Anahtar Kelimeler:parakazanılırnasılOyunoynayarak