Close nav
close
Para Yatırmadan Oynayabileceğiniz Android Oyunlar

Para Yatırmadan Oynayabileceğiniz Android Oyunlar

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün oyun içi satın alım yapmadan oynayabileceğiniz oyunları liste haline getirdik. İsterseniz oyun içi satın alım nedir? İlk olarak onun hakkında konuşalım.

Oyun içi satın alımlar genellikle oyuncuların nadiren başvurdukları yöntemdir. Oyun içi alımlarda oyuncular genellikle bir bölümü geçmek için veya karakterlerini daha güçlü yapmak için satın alım yaparlar. Ve bu sayede daha güçlü olup diğer rakiplerini alt ederler.

Durum böyle olunca da biz gibi para yatırmadan gelişmeye çalışan kişiler oyundan iyice soğurlar ve uzaklaşırlar. Biz de bu yüzden artık sizleri oyundan soğutmadan oynayabileceğiniz oyun içi satın alma olmayan oyunları listeledik.

Crossy Road

Bu oyunumuz oldukça popüler olan oyunlardan birisidir. Oyunun amacı sadece zıplayarak önüne çıkan akarsuları veya engelleri geçmek. Eğer ki siz koşarken yanlış bir hamle yaparsanız kamyon çarpar ve oyun skorunuzu silerek sizi tekrardan en baş noktaya ışınlar. Bu oyunumuz skor bazlı keyif alabileceğiniz bir oyundur.

Geomatry Dash Subzero

Bu oyunumuzun temel mantığı ise arka fonda verilen müzik eşliğinde geometrik şekilleri geçerek hedefe ulaşmaktır. Eğer ki siz de artım evde sıkılmış ve zaman geçirmek için ücretsiz bir oyun arıyorsanız tam sizin için tasarlanmış bir oyun diyebiliriz. Ayrıca oyun içerisinde karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz. Oyunun tasarımları bizim oldukça hoşumuza gitti. Umarım sizin de gider.

Rowdy Wrestling

Gelelim dövüş oyunumuza. Bu oyunumuz ise güreş severlerin çok fazla ilgi gösterdiği bir oyun. İçerisinde 55 adet karakter bulununan bu oyunumuzda hoş grafikler ile tüm oyun mağazalarında her gün indirlmeye devam etmektedir. Bu oyunun en çok sevilen yanı ise stres atmak için ideal olmasıdır. Çünkü hayatın stresi içerisinde bu oyuna girip iki adamı pataklayarak rahatlayabilirsiniz.

İster takım modunda oynayın isterseniz de tek kişilik modlar ile kendinizi kanıtlayın. Seçim sizin elinizde.

Ayrıca oyunun oynanışları da oldukça kolaydır. Yani diğer dövüş oyunları gibi çok zor kontrolleri yoktur. Basit ve sade bir oyundur. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Evet arkadaşlar bir yazımızın daha sonuna geldik kendinize iyi bakın. 


Anahtar Kelimeler:YatırmadanOynayabileceğinizParaOyunlarAndroid