Close nav
close
Pubg Mobile Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

Pubg Mobile Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

Son günlerde çok fazla oyuncu sayısına ulaşan Pubg Mobile her geçen gün oyuncu sayısını hızlı bir şekilde yükseltmeye devam ediyor. Ayrıca oyuna son gelen sezon modu ile de oyucular istenilen görevleri yerine getirerek çok fazla hediyenin sahibi olabiliyorlar. Oyunu çok fazla kişi oynadığı için de haliyle oyuncuların aklına şu sorular yerleşiyor. ''Nasıl daha çok adam öldürürüm'', ''Nasıl daha iyi oynarım''

Sizde bu soruların cevabını merak ediyorsanız sizleri hemen yazımıza davet edelim. Sizlere bu yazımızda Pubg Mobil ile ilgili tüm oyun taktiklerini anlattık. Ayrıca oyun içerisinde nasıl oynamanız gerektiği hakkında da birkaç tüyo verdik. Şimdi isterseniz hemen yazımıza geçelim. 

Silah Bulun Hem de Acil

Oyun başladı ve artık uçaktan atladınız yerdesiniz ne yapmanız lazım? Hemen bir silah bulmalısınız hele ki oyunun en kalabalık olacağı bir yere atlamışsanız ve hemen bir silah bulmuşsanız 5 kişiyi kafadan öldürdüm sayabilirsiniz. Bu yüzden oyun içerisinde hemen bir silah bulmaya özen gösterin.

Ayrıca rakibinizin karşısına oyunun başında silahsız bir şekilde çıkmayı istemezsiniz öyle değil mi? Bence kimse böyle bir şey istemez. O yüzden bu konuya çok dikkat edin.

Aiminizi Geliştirin

Oyun içerisinde gerçekten bir saygınlık kazanmak istiyorsanız o halde hemen bir oyuna girin ve aiminizi geliştirmek için elinizden geleni yapın. Çünkü oyun içerisinde öyle adamlar var ki hile gibi oynuyorlar kafanızı gösterdiğiniz an işiniz bitiyor. Bu yüzden o adamlara kafa tutmak için çok çalışmalısınız. Ayrıca oyun içerisinde rakip ayak seslerini dinleyerek onların nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem aim konusunda güçlük çekmezsiniz çünkü adamı arkalayabilirsiniz. 

Her Yere Saldırın Koşun

Durmayın ya oyun içerisinde durmayın saldırın koşun çatışma mı var? Hemen gidin çünkü zaten oyunun içerisinde %80 kişi bot bu yüzden herkese saldırın ve aiminizi geliştirin. Unutmayın aim geliştirmek istiyorsanız bir maçta maksimum 20 kişi öldürmeniz gerekiyor. Benim kendi rekorum 25 kişiydi ve ayrıca hiç durmazdım hep her yere koşardım. Hatta bir ara E-spor takımlarına girmek için başvuruda bile bulunmuştum. 

Sizde bu taktikleri uygulayarak iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.


Etiketler; Pubg düşman görme hilesi, PUBG oyun hileleri, PUBG hile, PUBG Mobile Hile, PUBG Mobile hile 2020, PUBG Mobile adam görme hilesi, PUBG mobil hile, Pubg bayılınca ne Yapılır, PUBG taktikleri 2020, PUBG taktikleri Mobil, PUBG Mobile taktikleri 2020, PUBG taktikleri PC, PUBG Mobile en iyi Taktikler, PUBG Mobile pro olma Taktikleri, Pubg Mobile nasıl iyi oynanır, PUBG Mobile bilinmeyenler, PUBG hile mobil, Pubg hile nasıl yapılır, PUBG hileleri 2019, PUBG Mobile Hile telefon, PUBG Mobile hile UC, Pubg Mobile hile nasıl yapılır, PUBG hile indirme


Anahtar Kelimeler:PubgHileleriMobileveOyunTaktikleriOyun