Close nav
close
Samsung Akıllı Telefonlarda Ekran Süresi Nasıl Kontrol Edilir? Bu Özelliğin Nasıl Kullanılacağını Buradan Öğrenin

Samsung Akıllı Telefonlarda Ekran Süresi Nasıl Kontrol Edilir? Bu Özelliğin Nasıl Kullanılacağını Buradan Öğrenin

'Samsung Akıllı Telefonlarda Ekran Süresi nasıl kontrol edilir?' birçok insanın merak ettiği şey bu. Samsung ve diğer Android cihazlarda ekran süresini nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin.

Samsung, akıllı telefon departmanında birçok yenilik yapıyor. Şirket, Galaxy Unboxed etkinliğinde yepyeni Galaxy telefonlarını piyasaya sürüyor ve izleyiciler buna bayılıyor. Ayrıca, kullanıcıya daha iyi erişilebilirlik ve bilgi sağlamak için yeni özellikler eklemeye devam ediyorlar. Kullanıcıların kontrol etmeyi sevdiği özelliklerden biri de akıllı telefonlarındaki ekran süresidir. Birçoğu sordu, Samsung Akıllı Telefonlarda Ekran süresini nasıl kontrol edebilirim? Öğrenmek için okuyun.

Samsung Akıllı Telefonlarda ekran süresi nasıl kontrol edilir?

Ekran süresi, kullanıcıyı akıllı telefonlarını ne kadar süre kullandıklarını ve bu süre zarfında en çok kullandıkları uygulama hakkında bilgilendiren yeni ve yenilikçi bir özelliktir. Bu özellik ayrıca kullanıcıya derinlemesine kullanım istatistikleri sağlar. Bu özellik, kullanıcının akıllı telefonlarında geçirdiği süreyi ve zamanının çoğunu hangi uygulamaların kapladığını takip etmesine yardımcı olur. Bu bilgilerle, kullanıcı ayrıca kullanımlarını azaltmayı deneyebilir ve genel ekran süresini kısaltabilir.

Bu özellik, Android Yazılımını çalıştıran tüm cihazlar için piyasaya sürülmüştür, kullanıcılar bu özellikler sayesinde herhangi bir Android Akıllı Telefonunda ekran süresini kontrol edebilir. Samsung'da ekran süresini kontrol etmenin yolu tüm Android telefonlar için aynıdır. Android Ekran süresini nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  • Öncelikle, kullanıcıların Akıllı Telefonlarındaki ayarlar uygulamasını açmaları gerekir.
  • Ardından Ayarlar uygulamasında, 'Dijital Sağlık ve Ebeveyn Kontrolleri' seçeneğini bulup seçmek için aşağı kaydırmaları gerekir.
  • Kullanıcıların daha sonra sayfanın üst kısmındaki araçlardan "Verilerinizi Göster" seçeneğini tıklamaları gerekir.
  • Haftalık ekran süresi istatistiklerini kontrol etmek için üstteki 'Grafik' simgesine de tıklayabilirler.
  • Kullanıcılar ayrıca bu sayfada kullanılan çoğu ekran süresine göre düzenlenmiş uygulamaları görüntüleyebilecekler.


Galaxy Awesome Unpacked etkinliği

Samsung, ilk Galaxy Awesome Unpacked etkinliğine ev sahipliği yaptı. Samsung'un ev sahipliği yaptığı ilk akıllı telefon tanıtım etkinliği değil, ancak tarihlerinde ilk kez orta sınıf akıllı telefonları için bir tanıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyorlar. Samsung Galaxy Awesome Unpacked etkinliğinde 2 yeni akıllı telefon, Samsung Galaxy A52 ve Samsung Galaxy A72 tanıtıldı. Bunlar, 'Erişilebilir' bir pakette 'Harika' özelliklere sahip yeni akıllı telefonlardır. Bunlar aynı zamanda 5G özelliklerine sahip yeni Samsung Akıllı Telefonlardır.


Anahtar Kelimeler:BuradanKullanılacağınıKontrolÖzelliğinEkranEdilir?SüresiSamsungAkıllıÖğreninBuTelefonlardaNasılNasıl