Close nav
close
Snapchat Neden Oturumumdan Çıkış Yapıyor? Sorunları Düzeltmek İçin Adımlarla Açık Bir Açıklama

Snapchat Neden Oturumumdan Çıkış Yapıyor? Sorunları Düzeltmek İçin Adımlarla Açık Bir Açıklama

Snapchat'ın neden oturumumu kapatmaya devam ettiği, yaygın nedenler, basit adımlar kullanarak sorunları nasıl çözeceğiniz ve daha fazlası hakkında net bir açıklama bulun

Snapchat'a giriş yaptığınızda ve 'beni hatırla' işlevini etkinleştirdiğinizde, Snapchat giriş sayfasına her gittiğinizde sizi doğrudan hesabınıza yönlendirmelidir. Ancak Snapchat uygulamasını açtığınızda ve hesabınıza erişmek için tekrar oturum açmanız gerektiğini hemen anladığınızda sinir bozucu bir deneyim olabilir. Öyleyse bu yazıda, ortak bir soruyu cevaplayacağız: Snapchat neden benden çıkış yapıyor?

Varsayılan olarak, Snapchat uygulamasında her oturum açtığınızda, siz manuel işlem yapana ve hesabınızdan çıkış yapana kadar oturumunuzun açık kalması gerekir. Ancak Snapchat herhangi bir açıklama yapmadan oturumunuzu otomatik olarak kapatmaya devam ederse, bu bir şeyin doğru olmadığının bir işaretidir. Durum böyle olsa bile, bu tür davranışların nedenini bulduğunuzda bu küçük hatalar düzeltilebileceğinden çok fazla endişelenmenize gerek yok.

Snapchat'inizde otomatik olarak çıkış yaparak bazı genel nedenleri ve çözümleri gözden geçireceğiz. Bu, gelecekte tekrar ortaya çıkarsa sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Bunu söyledikten sonra meselelere bir göz atalım.

Snapchat neden oturumumu kapatıyor?

Aslında bu sorunun Snapchat'ta yeniden ortaya çıkmasının iki ana nedeni var. Yaygın olabilirler, ancak normal bir kullanıcının neden devam ettiği konusunda hiçbir fikri olmayacaktır. Ayrıca, bu sorun özellikle iOS cihazlarda yaygındır. Önümüzdeki paragraflarda, yaygın otomatik Snapchat oturum kapatma sorunlarını ve bunları düzeltmek için çözümlerini adım adım anlatacağız.

Snapchat güncellemesi ve arka plan yenileme

  Bazen Snapchat, arka planda uygulama yenileme işlevi nedeniyle oturumunuzu kapatır. Bu, önemli bir güncelleme aldığında gerçekleşir. Uygulama sizden tekrar giriş yapmanızı isteyecek ve bundan sonra her şey normal olacak. Ancak bu aksaklık tekrar ederse, Snapchat uygulamanızı her kapattığınızda sistemin bu davranışı başlattığı zorunlu arka plan uygulaması işlevselliği nedeniyle olabilir. Bunu düzeltmek için.

  • Uygulama menüsünde Ayarlar'ı açın.
  • Ayarlar menüsüne genel girin.
  • Arka planda uygulama yenileme simgesine dokunun.
  • Açıksa, otomatik olarak kapanacaktır.

  Üçüncü taraf uygulamaları

  Snapchat uygulamanızla birlikte üçüncü taraf uygulamaları kullanıyorsanız, bunlar Snapchat'in oturumunuzu otomatik olarak kapatmasının bir nedeni olabilir. Snapchat için üçüncü bir uygulama indirirseniz, sizden Snapchat hesap özelliklerinizden bazılarına erişime izin vermenizi isteyecektir. Bu uygulamalardan bazıları gizliliğiniz için tehdit oluşturabilir.

  Snapchat, bu uygulamaların gizliliğiniz için bir tehdit oluşturduğunu düşünürse, güvenliğini sağlamak için hesabınızdan otomatik olarak çıkış yapar. Bu, özellikle bir iOS cihazında yaygın bir durumdur. Bunu düzeltmek için, Snapchat hesap özelliklerinizden bazılarına erişim izninizi isteyen tüm uygulamaları kaldırın.

  Sorunuzu net bir şekilde cevaplayabileceğimizi umuyoruz. Sorun devam ederse Snapchat'ın destek ekibiyle iletişime geçin. Size yardımcı olabilirler.  Anahtar Kelimeler:BirDüzeltmekNedenOturumumdanSnapchatAdımlarlaSorunlarıYapıyor?ÇıkışAçıklamaAçıkİçin