GenelSosyal Medya

Snapchat Puan Hilesi Nasıl Yapılır? Snapchat Puan Kasma

Snapchatte puan kasma işlemi?

Bugün sizlere snapchat uygulamasından nasıl puan kasılacağını öğreteceğim. Olay çok basit ve 3-4 saatte 100.000 e yakın puan kasabilirsiniz.

Şimdi gelelim snapchatta puan nasıl kasılır tek tek anlatacağım.

Snapchatta puan nasıl kasılır?

Öncelikle snapchat uygulamanıza giriş yapın. Eğer bir snapchat kullanıcınız yoksa, yeni bir snapchat kullanıcısı açın. Snapchat kullanısını açtıktan sonra email ve telefon doğrulamasını mutlaka yapın ki snapchat sizi spam olarak görmesin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra gelelim Snapchatta puan kasma nasıl yapılır durumuna.

Snapchatta puan kasma nasıl yapılır?

Eski snapchat kullanıcıysanız fazla riske girmezsiniz ama yeni kullanıcıysanız altta yazacağım işlemi daha dikkatli yapın.

Öncelikle arama kısmına girin ve arama kısmına AAAAAAA AAAAAAA diye yazın ve karşınıza çıkacak olan 20 AAAAAAA AAAAAAAA isminde kullanıcıyı ekleyin. Ama eklerken 1 dk aralıklarla ekleyin. Hızlıca snapchatta kişi eklerseniz hemen hesabınız kilitleniz. Varsayalım snapchatta hızlıca kişi eklediniz ve kullanıcınız kapandı. O zamanda bu linkten https://accounts.snapchat.com/ giriş yapın ve karşınıza çıkan bölümden Hesap Kilidimi Kaldır deyin sorun çözülecektir. Ama aklınızda bulunsun 5-6 kez kilitlenen bazı snapchat hesapları kalıcı olarak ta kapanabiliyor.

Şimdi işlemlerimize devam edelim. Snapchatta AAAAAAA AAAAAAA isimli 20 kişiyi ekledik diyelim. Sonrasında BBBBBBBB BBBBBBBB olarak aratın ve BBBBBBBB BBBBBBBB ismindeki 20 kişiyi aynı mantıkla yavaşca ekleyin. Bu işlemleri eklediğiniz kişi sayısı 200 olana kadar devam edin. Sonrasında CCCCCCCC CCCCCCCCC, ve DDDDDDDD DDDDDDDD diye devam edebilirsiniz. Takii 200 kullanıcı ekleyene kadar..

Snapchatta bu kişi eklemeyi neden böyle yapıyoruz derseniz. Bunlar fake kullanıcılar ve gerçek kişileri rahatsız etmeden snap atacağımızdan bu fake veya kullanılmayan kullanıcıların olması daha iyi olacaktır.

Şimdi snapchat te puan kasma işlemine devam ediyoruz..

Snapchatta eklediğimiz kullanılmayan veya fake arkadaşlarımız olduğuna göre gelelim diğer işlemlere.

Şimdi snapchat uygulamasında karanlık bir resim çekiyoruz. Altta nasıl yapıldığının resimlerini ekledim.

Karanlık resminizi çektik..

Şimdi Gönder demeden önce parmağımızla çektiğimiz resmi sağa dogru kaydırıyoruz. Veya üstte sağda yer lan T harfine basıp rastgele yazı yazıyoruz ki spam olduğu anlaşılmasın. Ama yazıya gerek yok. Resmi sağa doğru çekin zaten altta yer alan hazır yazılar çıkacaktır.  Mesela ben sağa doğru çektim. Öğle Keyfi çıktı.

Bu işlemden sonra Gönder tuşuna basıyoruz.

Gönder tuşuna bastıktan sonra yağacağımız son işlem işin başında eklediğimiz 200 kişiyi tek tek seçip altta bulunan ufak gönder tuşuna basmak.

Onunda resmi altta var. Örnek olarak bakabilirsiniz.

İşlem bu kadar.

Bu işlemi hızlıca yapabilirsiniz. Ben şahsen denedim ve sorun çıkmadı. Ama bazı durumlarda spamada girebilir ve hesabınız kapanabilir. Bu durumdan sorumlu değilim. Bunları yapıp denemeniz tamamen size bağlı 🙂

Sonraki işlemler için kullanıcıları tek tek seçme durumunda kalmayacaksınız artık. Çünkü tekrar resim çekip gönder dediğiniz zaman Son Gönderilen kişiler olarak ortada bir yer çıkacak. Ona bastığınız zaman az önce göderdiğiniz 200 kişiye tekrar gidecek. Bu şekilde her gönderdi başına 200 snap puan kazanırsınız. Buda hızınıza ve çabanıza göre günlük 100000 snap puana kadar kasmak anlamına geliyor.

NOT: SNAPCHAT SON ZAMANLARDA ARKADAŞ LİSTENDE OLMAYAN HESAPLARA MESAJ GÖNDERMEYİ ENGELLEDİ. BU YÜZDEN SİZLER 50 TANE FAKE HESAP OLUŞTURUP GÜNLÜK BU HESAPLAR SAYESİNDE ST YAPABİLİRSİNİZ. 

Umarım açıklayıcı olmuştur. Kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalın. 🙂

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 5 Ortalama: 3.8]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu