GenelSosyal Medya

Sosyal medya hesap satışı yaparak para kazanılır mı?

Instagram hesap satma işlemi nasıl yapılır?

Sanal alemde ve sosyal medyada neredeyse her işi yaparak para kazanmanız mümkündür. Sosyal medya üzerinde genelde reklam ile para kazanmak yaygındır. Fakat hesap satışı yaparak da para kazanmak mümkündür.

Hesapları Nasıl Satabilirim ?

Her türlü hesabı satabilirsiniz. Genel olarak her sektörde satılık hesap için alıcı bulunacaktır. Hesapların takipçi sayıları, ilk mailinin olması, açılış tarihi, hangi sektörde olduğu, bot olup olmadığı fiyatları etkileyen en önemli etkenlerdir. Genel olarak ilk maili olan ve açılış tarihi eski hesaplar alıcıların ilgisini çekmektedir. Bu nedenle hesap kasarken ilk mailini de yanında verebileceğiniz bir hesap olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Bu İşi Seri Bir Şekilde Yapmak Mümkün Mü ?

Elbette mümkündür. Hesaplarınızı birbiriyle bağlı halde tutarak seri bir şekilde kasabilir ve satabilirsiniz. Takipçi sayıları fiyatı değiştirse de 1000 takipçili satılık bir hesap için de alıcı bulmanız mümkündür.

Hesap Fiyatının Artışında En Çok Önemli Olan Etken Nedir?

Satılık hesapların fiyatını artıran en önemli etken etkileşimdir. Etkileşimi yüksek olan hesaplar her zaman daha hızlı ve daha yüksek fiyattan satılırlar. Örnek vermek gerekirse 5000 takipçili bir hesabın etkileşim sayısı 10.000 ise ama 1000 takipçili bir hesabın etkileşim sayısı 50.000 ise 1000 takipçili hesabın hem alıcısı çok hem de fiyatı yüksek olacaktır.

Sizin Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Fake kadın hesapları açarak, takibe takip yaparak daha hızlı takipçi ve etkileşim kazanabilirsiniz. Hesaplarınızda takipçilerinizle iç içe ve samimi olmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Bot kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz hem hesabınız için hem de ilerisi için sıkıntılar oluşturabilir. İnstagram politikalarına kesinlikle uymalısınız. Uymazsanız hesabınız ansızın kapanabilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu