Twitter’da nasıl para kazanılır? Twitter para kazanma yöntemleri?

Twitterda nasıl para kazanılır?

Neredeyse herkesin kullanıcısı olduğu sosyal medya günümüzde birçok insana gelir kaynağı olmaktadır. Bugünkü yazımızda Twitter platformunda nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız. Twitter ile nasıl para kazanılır?

Bütün sosyal medya platformlarında olduğu gibi Twitter da insanların gelir sağlaması için bir çok alternatif oluşmaktadır. Twitterdan para kazanmak içinde diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi etkileşimli hesaplara ihtiyacınız vardır. Attığınız gönderilerin istatikleri, hesabınızın takipçi sayısı, takip edilen sayısı hesabınızın ve hizmetinizin fiyatını etkileyen en önemli faktörlerdir.

Twitter da para kazanma yöntemleri?

Twitter için en kolay para kazanma yöntemlerinden ilki reklamdır. Etkileşimi bol Twitter hesaplarında belirlediğiniz ücret karşılığında başka hesapların yada giyim, ayakkabı gibi satış yapan firmaların tanıtımlarını yapabilirsiniz. Reklamını yaptığınız insanların dolandırıcı olup olmadığını kontrol etmeniz ileride başınızın yanmaması açısından çok önemlidir.

İkinci yöntem ise başka hesapların etkileşim ve takipçi kazanmasını sağlamak. Bu da oldukça kolay ve güzel gelirli bir yöntemdir. Hesap kasmada fiyatlandırmanızı retweet üzerinden yapabilirsiniz. Örneğin 50 retweet 100 TL gibi fiyatlandırma yapabilirsiniz. Tabi böyle bir hizmeti sunabilmek için hesabınızın bol takipçili ve bol etkileşimli olması lazım. Yoksa insanların ilgisini çekemeyebilir.

Diğer bir yöntem ise hesap kasıp satmak. İsterseniz hesaplarınızı geri takip taktiği ile isterseniz retweet grupları ile dilediğiniz gibi kasabilirsiniz. Fiyatlandırmanızı etkileşim ve takipçi sayınıza göre yapmalısınız. Takipçi ve etkileşim sayısı ne kadar artarsa fiyat da o kadar artar. Tabi takipçilerin de aktif olması önemli bir rol oynuyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir