İnternet ile Evden Para Kazanma Yolları? Uzaktan eğitim

İnternet ile Evden Para Kazanma Yolları?

Günümüzde sanallaşmanın etkisiyle popülerleşen uzaktan eğitim bir çok alana sahiptir. En çok fitness, diyet alanlarında uzaktan eğitim verilmektedir. Ama isterseniz uzman olduğunuz her konuda uzaktan eğitim verebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Nasıl Olur?

Bir konuda uzmanlığınızı kanıtladıysanız ve öğretme, eğitme konusunda iyiyseniz uzaktan eğitim verebilirsiniz. Uzaktan eğitim internet ortamı üzerinden müşterilerinizi bir konu üzerinde eğitmektir.

Başlıca Uzaktan Eğitim Konuları

Günümüzde uzaktan eğitim alanında en fazla Fitness ve diyet konusunda karşılaşıyoruz. Bu konuda uzman kişilerin seviyelere göre oluşturduğu paketler sayesinde bire bir olarak eğitim alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitimi İnsanlar Neden Tercih Eder

Eğitmenler Açısından:

Eğitmenler uzaktan eğitim sayesinde daha fazla kişiye daha az masrafla hizmet verebiliyor. İstedikleri zaman istedikleri yerde müşterileriyle iletişime geçip onlar için ürün hazırlayabiliyor. Örnek vermek gerekirse bir fitness eğitmeni eğitim için tek tek insanlara hareketi göstermek yerine uzaktan eğitim sayesinde bir videoyla programlarında olan hareketi kolayca gösterebiliyor.

Müşteriler Açısından:

İstedikleri kişilerle mesafe fark etmeksizin çalışabiliyorlar. Uzaktan eğitim genel olarak daha ucuzdur. İstediğiniz zaman eğitmeninizle iletişime geçebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Vereceğim Neler Yapmalıyım? Nasıl Müşteri Bulurum?

Öncelikle eğitiminizi anlatan insanların paketlerinizi inceleyip satın alım yapabileceği bir websitesi kurmalısınız. Websiteniz güzel, ilgi çekici ve mobil uyumlu bir temaya ve güvenilir bir online ödeme altyapısına sahip olmalıdır. Bu websitesini sosyal medya hesapları ile en iyi şekilde desteklemelisiniz. Daha fazla insana ulaşmak için sosyal medya yada google üzerinde reklam verebilirsiniz.

Müşterilerinizin olumlu yorumlarını kesinlikle insanlarla paylaşmalı, gelecek müşterileriniz için güvenilir ve samimi bir ortam oluşturmalısınız.

Uzaktan Eğitim Alacağım Güvenilir Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Öncelikle uzaktan eğitim alacağınız kişinin sosyal medya hesaplarını, websitesini iyice incelemelisiniz. Eğer özensiz bir şekilde hazırlanmışsa dolandırıcı olma ihtimali yüksektir. Önceki müşterileri ile ilgili paylaşımlarını inceleyip aynı hizmeti veren başka kişilerle karşılaştırarak da gerçek olup olmadığına bakabilirsiniz. Websitelerinde online ödeme olan kişilerin dolandırıcı olma ihtimali daha azdır. Ek olarak hizmeti alacağınız kişinin adını, soyadını, telefon numarasını google üzerinde artarak daha önce şikayet olup olmadığına bakabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir