Whatsapp kaybolan fotoğraflar özelliği? Kaybolan mesajlar

Whatsapp kaybolan fotoğraflar özelliği?

Whatsapp, kullanıcı tabanı için yeni özellikler ve düzeltmeler sağlamak için uygulamayı sürekli olarak günceller. Whatsapp Kaybolan Fotoğraflar özelliği hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Whatsapp, günümüzün önde gelen sosyal medya platformlarından biridir. Kullanıcılara daha fazla erişilebilirlik sağlamak için sürekli olarak kendisini geliştiriyor ve yeni özellikler ekliyor. Ayrıca, uygulamanın kullanıcılarının karşılaştığı hataları ve sorunları çözmek için uğraşıyor. En son Whatsapp Güncellemesi, kullanıcıların denemesi için yepyeni bir özellik getirecek. Birçoğu Whatsapp Kaybolan Fotoğraflar özelliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor.

Whatsapp Kaybolan Fotoğraflar

Kaybolabilecek ilk şey mesajlardı. Whatsapp, kaybolan mesajları, kullanıcıların metinleri için zaman sınırına karar verebilecekleri kişilere ulaştırdı. Zaman sınırı sona erer ermez mesaj gönderenden ve alıcının Whatsapp’taki sohbetlerinden kaybolur. Bu özellik birçok kişi tarafından sevildi ve Whatsapp bunu fotoğraflara da aşılamayı planladı.

Kaybolan fotoğrafların çalışma şekli biraz farklı olacaktır. Standart kaybolan fotoğrafta iki seçenek olacaktır, gönderen ve alıcı resmi açana kadar görüntüleyebilir ve hala sohbet sayfasındadır. Ayrıca, gönderilen görüntünün zamana bağlı olacağı ve zaman sınırı sona erdiğinde kendini yok edeceği bir kendi kendini imha etme seçeneği de vardır. Kullanıcılar bu özelliği videolarla da kullanabilir.

Whatsapp Kaybolan Mesajlar

Kaybolma özelliğiyle gönderilen fotoğraflar dışa aktarılamaz, bu nedenle alıcı, kendisine gönderilen kaybolan fotoğrafların hiçbirini kaydedemez. Whatsapp henüz ekran görüntüsü algılama özelliğini koymadı, bu nedenle bazıları için bir sorun olabilir. Bu özellik ilk olarak Instagram’da görüldü, Facebook bu platformların her ikisine de sahipti, bu özelliğin de Whatsapp’a girmesi gerekiyordu.

Birçoğu bu özelliği Whatsapp’ta nasıl kullanacağını öğrenmek istiyor. Özellik, Gelecek Whatsapp Güncellemesinde gelecek ve görüntü gönderirken uygulamaya yepyeni bir düğme getirecek. Kullanıcı göndermek istediği resmi seçtikten sonra, “Başlık Ekle” alanının yanında zamanlayıcı benzeri yeni bir düğme görebilir. Görüntüyü göndermek için bu düğmeyi kullanabilirler ve alıcı görüntüyü açtığında, sohbetten ayrıldıklarında medyanın kaybolacağını söyleyen bir uyarı alırlar.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir