Close nav
close
Windows 10 da Geliştirici Modu Nasıl Etkinleştirilir veya Devre Dışı Bırakılır? Ayrıntıları Öğrenin

Windows 10 da Geliştirici Modu Nasıl Etkinleştirilir veya Devre Dışı Bırakılır? Ayrıntıları Öğrenin

Windows 10'da Geliştirici Modu nasıl etkinleştirilir? Geliştirici Modunu nasıl etkinleştireceğiniz veya devre dışı bırakacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey burada. Devamını oku

Teknoloji, özellikle Windows 10 gibi işletim sistemleri söz konusu olduğunda, son birkaç yılda hızla büyüdü. Kullanıcıların piyasadaki en son Windows yazılımlarını kullanmak zorunda kaldığı ve şimdi yeni olanaklarla kullanıcılar kolayca indirebilecekleri bir zaman vardı. evde en son güncellemeler. Ancak, teknoloji büyüdükçe, birçok kullanıcının basit şeyleri anlaması biraz karmaşık hale geldi - son zamanlarda birçok kullanıcı Windows 10'da Geliştirici Modunu nasıl etkinleştirip devre dışı bırakacağını merak ediyor. , işte bununla ilgili bilmeniz gereken her şey.

Windows 10'da Geliştirici Modunu etkinleştirin veya devre dışı bırakın

Windows 10'daki geliştirici modu, kullanıcıların uygulamaları Visual Studio'dan dağıtmasına ve cihazda bunların hatalarını ayıklamasına olanak tanır. Geliştiriciler için son derece kullanışlıdır, ancak geliştirici olmayan birçok kişi için biraz daha karmaşık olabilir. Geliştirici moduyla ilgili en ilginç şey, uygulama yan yükleme gibi bir dizi ilginç seçeneği de etkinleştirmesidir. Ve tıpkı akıllı telefonlar gibi, Windows destekli bilgisayarlar da kullanıcıların Windows 10'da Geliştirici Modunu etkinleştirmeyi veya devre dışı bırakmayı seçebilecekleri geliştirici seçeneklerine sahip olmalarına izin verir. Geliştirici modunu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için, aşağıda verilen talimatları izleyin -

Windows 10'da Geliştirici Modu nasıl etkinleştirilir?

  • Adım 1 -  Windows 10'da Geliştirici Modunu etkinleştirmek için önce Ayarları Açmanız gerekir.
  • 2. Adım - Şimdi "Güncelleme ve güvenlik" bölümünü bulacaksınız, üzerine tıklayın
  • 3. Adım - Orada, "Geliştiriciler için" düğmesini bulun ve ardından "Geliştirici modu" nu tıklayın
  • 4. Adım - İzninizi isteyen bir açılır pencere görünecektir, sadece Geliştirici modunu açmanıza yardımcı olacak "Evet" e tıklayın.

Windows 10'da Geliştirici Modu nasıl devre dışı bırakılır?

  • Adım 1 -  "Ayarlar" uygulamasını açmanız yeterlidir.
  • Adım 2 - Şimdi "Güncelleme ve güvenlik" bölümünü seçin.
  • Adım 3 -  Windows 10'da geliştirici modunu devre dışı bırakmak için "Geliştiriciler için" düğmesini seçin 
  • Adım 4 -  Sonunda, "Geliştirici özelliklerini kullanma" seçeneğini seçin ve Windows PC'nizdeki Geliştirici modunu kolayca devre dışı bırakacaksınız.

Anahtar Kelimeler:Bırakılır?WindowsDevreModuÖğreninAyrıntıları10DışıEtkinleştirilirveyaGeliştiricidaNasıl