GenelSosyal Medya

Youtube abone kasmak için ne yapmalıyım? Youtube abone hilesi

Youtube abone kasmak için ne yapmalıyım?

Youtube insanların ve firmaların videolarını paylaştığı büyük bir sosyal mecra. Burada birçok kanal sahibi kendi yapmış olduğu videoları paylaşarak takipçilerine içerik sunmaya çalışıyor. Tabi bu içerikler sayesinde gelirde elde ediyorlar. Bu sayede oldukça iyi para kazanan birçok kişi var. Peki Youtube üzerindeki kanalınızın abone sayısını nasıl arttırabilirsiniz? Hiç düşündünüz mü? Youtube abone sayınızı yükselterek hem video izlenme sayınızı hem de beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

Youtube abone sayınızı yükseltmek için yapmanız gereken belli başlı işler var. Bizde sizler için abone sayınızı arttırmaya yarayacak birkaç önemli bilgiyi aşağıda paylaştık.

Youtube abone kasmak için Uzun Videolar Yapın

Youtube, yapmış olduğunuz videoların sürelerine oldukça önem veriyor. Hatta videolardan kazanç sağlamanız içinde belli bir süreyi geçmeniz gerekiyor. Özellikle 10 dakikadan uzun videolar hazırlamak Youtube’da kanalınızı aramalarda daha ön plana çıkarıyor. Bu yüzden abone sayınızı arttırmak istiyorsanız ilk olarak video sürelerinizi uzatabilirsiniz.

Youtube abone kasmak için Videoya Abone Ol Butonu Ekleyin

Videolarınızın içerisine abone ol butonunu ekleyin böylelikle videonuzu izleyen ve beğenen bir kişi kolay bir şekilde kanalınıza abone olabilir. Bu yöntemimizde oldukça etkili bir yöntemdir. Hatta ünlü birçok kanal sahibi de bu şekilde abone sayısını arttırmaya devam ediyor.

Youtube abone kasmak için Kalite Olmazsa Olmaz

Video sayınızın çok da bir önemi yok aslında isterseniz 1000 tane videonuz olsun ama kaliteli olmasın diğer tarafta ise 50 adet videonuz olsun fakat kaliteli olsun. Youtube tatbikîde kaliteli olan kanalı daha çok ön plana çıkaracaktır. Günümüzde Full HD (1920x1080p) videolar artık bir standart halini almış durumda. Bu yüzden çektiğiniz videolara oldukça önem vermelisiniz. Işık, Kurgu gibi birçok özelliğe videonuz da yeterince değer vermelisiniz.

Youtube abone kasmak için Yorumlara Yanıt Verin

Youtube üzerinden abone sayınızı arttırmanın bir diğer yolu ise takipçileriniz ile sıkı bir şekilde iletişime geçmenizdir. Yapılan yorumlara olumlu veya olumsuz vereceğiniz tüm cevaplar aboneleriniz ile aranızda bir bağ kuracaktır. Ve bu kurmuş olduğunuz bağ sayesinde aboneleriniz sizi yakın çevresine önermeye başlayacaktır ve bu sayede abone sayınız inanılmaz şekilde yükselecektir.

En önemli kural ise özgün olmak hiçbir zaman başkasından video veya fikir çalmayın her zaman kendi fikriniz ile ilerleyin.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu