Close nav
close
Zula Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri 2020

Zula Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri 2020

Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren bir FPS oyunu olan Zula her geçen gün oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Durum böyle olunca oyuncu sayısı artış gösterdiği için oyuncularda şu soruların cevabını almayı bekliyor ''Nasıl daha iyi oynarım'', ''Nasıl profesyonel oyuncu olurum''

Bizde sizlere bu yazımızda bu soruların cevaplarını net bir şekilde açıkladık. Zuıla oyun içi taktikleri ve tavsiyeleri için yazımızı okumaya devam edin. Belki de yazımızda yeni öğrenmiş olduğunuz bilgiler ile siz de oyun içerisinde artık bir saygınlık kazanabilirsiniz.

Zula Oyun Taktikleri 

Zula oyunu içerisinde gerçekten iyi oynamak istiyorsanız o halde ilk olarak silah seçimini doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna ilk başlamış bir kişiyseniz sizlere sekmesi az olan bir silahı tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu silahlar ile ilk olarak oyuna alışmış olursunuz. 

Oyuna yeni başladınız ve küçük bir haritada oynuyorsanız sizlere bu haritada kesinlikle pompalı tüfekleri öneririz çünkü bu tüfekler yakın mesafede rakibiniz için resmen bir kabus yaratabilir. 

Fakat siz büyük bir haritada oynamak istiyorsanız 0 halde sizlere bir kaç silah tanıtımı yapalım.

M4A1; Yakın savaşta oldukça iş gören bir silah olan M4A1 sprey konusunda gerçekten başarılı diyebiliriz bu silaha sahip olmak için hiç bir şey yapmanıza gerek yok oyuna ilk giriş yapan herkes bu silahın sahibi olabiliyor. 

AWP; Bu silahımız ise keskin nişancı kategorisinde ilk sırada eğer sizde ıskalamayan bir nişancı iseniz bu silah tam sizin için. Ayrıca silahın hasar oranı oldukça fazla tek vuruşta rakiplerini yere serebiliyor. 

AK-47; Gelelim oyunun en ölümcül silahlarından birisine bu silahımızın sekme oranı oldukça fazla olduğu için birçok oyuncu bu silahı tercih etmiyor. Fakat silahı kullanabilen kişiler silah ile oldukça iyi bir şekilde kill alabiliyor. Bu yüzden kendinizi bu silahta geliştirmeye özen gösterin. 

Zula Oyun İçerisinde Neler Dikkat Edilmeli

  • Oyun içerisinde ilk dikkat etmeniz gereken bomba taktikleri 
  • Daha sonra ise ses kasmak oyuncunun nereden çıkacağını önceden kestirmek
  • Ayrıca hayatta son kişi kalmakta oldukça önemlidir

Sizde bu taktikleri uygulayarak gerçekten iyi bir Zula oyuncusu olabilirsiniz. 

 

Etiketler; Zula Hile 2020, Zula altın hilesi 2020 PROGRAMSIZ, Zula hile 2020 wall, Zula za hilesi 2020 programsiz, Zula ZA hilesi 2020 programsız, Zula za Hilesi 2020, Zula hile 2020, ZA Zula oyun hileleri, ZULA gelişme TAKTİKLERİ, Zula rekabet TAKTİKLERİ, Zula TAKTİK Gemi, ZULA M4A1 TAKTİKLERİ, Zula E-SPOR TAKTIKLERI, ZULA TAKTİKLERİ VONS taktik, ZULA SAFRANBOLU, Zula ZA HİLESİ GÜNCEL 2020 (%100 ÇALIŞIYOR!!), Zula Oyun Hile ve Zula Şikayetleri, Zula Altın Hilesi 2020 Güncel, Zula Nasıl Oynanır


Anahtar Kelimeler:HileleriveOyunZulaOyun2020Taktikleri