GenelOyunlar

Call Of Duty Mobile Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

İlk olarak sizlere tavsiyemiz bu verdiğimiz taktikleri sadece çok oyunculu da uygulamanız çünkü taktiklerin hiçbirisi Battle royal modunda geçerli değil. Aşağıda bulunan taktiklerin hepsi insanlar ile oynadığınız tüm oyun modları için geçerli olacaktır. Ayrıca farklı bir oyun hakkında taktik vermemizi istiyorsanız bu yazının altına yorum yapabilirsiniz.

İsterseniz hemen taktiklerimize geçelim.

Oyun İçerisindeki Her Silahı Kullanın  

Oyun içerisindeki en önemli olan ekipmanın silah olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden silah konusuna oldukça hâkim olmalısınız. Bu yüzden tüm silahları deneyin ve kendinize uygun olan bir silahı bulun. Kendinize bulmuş olduğunuz silah ile artık oyun tarzınızı seçebilirsiniz. Keskin nişacı’mı saldırgan mı yoksa pusucu mu? Bu oyun tarzları ile kendinize ait silahı seçin ve oyunda bir tarzınız olsun. Daha sonra ise silah ile çok fazla pratik yaparak artık o silahın favori oyuncusu siz olun.

Hep Hareketli Olun

Her FPS oyununda olduğu gibi bu oyunumuzda da ya yerlerde sürünmeli’siniz ya da durmadan hareket edip zıplayarak ilerlemelisiniz. Çünkü en ufak bir duruşunuzda rakip mermiyi kafanızdan geçirebilir. Bu yüzden ya sürünün ya da hep hareketli bir şekilde oyunu sürdürün.

DP Kartlarını Kullanmayı Unutmayın 

Silah dp kartlarını kesinlikle kullanın. Bu kartlar sayesinde silahınıza yeni eklentiler ekleyebilirsiniz. Ve silahınız’ın daha güçlü bir hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklentiyi sevmemeniz halinde çıkarıp farklı bir eklentide takabilirsiniz.

Harita Bilginize Dikkat Edin

Call Of Duty oyununda harita bilginiz iyiyse diğer oyunculara göre her zaman 1 adım öndesiniz. Fakat haritayı bilmiyorsanız hızlı bir şekilde oyuna girerek veya internet üzerinden haritayı araştırarak güzel bir oynayış planı kurabilirsiniz. Ayrıca profesyonel oyuncuların nasıl oynadığına da göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Harita içerisinde ilk bakmanız gereken sizin oyun tarzınıza göre bir yer belirlemek ve oyuncuların nereden doğduğu genelde nereye yoğunlaştığını ezbere bilmeniz gerekiyor.

Her Yere Saldırın

Eğer ki keskin nişancı değilseniz oyun içerisindeki her yere saldırın hiçbir şekilde durmayın. Bu sizin daha iyi oynamanıza yarayacaktır. Çünkü kendimden biliyorum. İyi oyunlar

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu