GenelOyunlar

Clash Of Clash Taktikleri

Mobil strateji oyunları arasında adından çokça söz ettiren oyun olan Clash Of Clans her geçen gün oyuncu sayısını çoğaltmaya devam ediyor. Oyuna küçük bir köy ile başlayıp onu geliştirerek rakiplerimize karşı güçlü bir hale getiriyoruz. Oyun android ve İOS cihazlarda en çok indirilen oyunlar arasında yerini koruyor. Bizde bugün sizler için oyun hakkında birkaç taktik paylaşmak istedik.

Oyun içerisinde aslında dikkat etmeniz gereken belli başlı kurallar var. Örneğin; köy düzeni oldukça önemli bir faktör, kurduğunuz köyün stratejik bakımdan güvenilir olması gerekiyor. Ayrıca her seviye için farklı farklı köyler mevcut. Bu köyler sayesinde sizde rakiplerinize karşı resmen etten bir duvar örebilirsiniz.

İlk Olarak Belediye Binasını Düşünmeyin

Oyunda savaş içerisinde en çok korumanız gereken yapı belediye binasıdır. Fakat bu binayı ilk seviyelerde çok fazla geliştirmenizin bir manası yok. Ama ilerleyen süreçte bu binayı yükselterek daha farklı duvar ve yapı özelliklerini açacaksınız. Belediye binasını yükseltmenin maliyeti de oldukça fazla. Oyun içerisindeki en önemli olan binayı yükseltmenizi her zaman tavsiye ederiz.

Altın Deposu İçin Acele Etmeyin

Altın oyun içerisinde çok değerli bir maden. Altın sayesinde diğer binalarınızın seviyesini yükseltebiliyorsunuz. Ayrıca bunun dışında altın ile köyünüzü süsleyebiliyorsunuz. Bu yüzden erken zamanda altın depolarınızı da yükseltmeyi unutmayın. Ayrıca altın binalarınız mutlaka korunması gereken binalar içerisinde.

Taş Kullanımına Dikkat Edin

Oyuna yeni başlayan herkese belli bir miktar verilen taşlar oyunda çok önemli. Bu taşların özelliği hiçbir yerden toplanamaması. Bu taşları sadece satın alabiliyorsunuz. O yüzden taşları iyi kullanmanız gerekiyor. Oyunda geliştiğiniz zaman bu taşlara çok fazla ihtiyacınız olacak bu yüzden saklamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Oyuncuların taşları en çok kullandıkları bölge inşaatçı kulübeleri. Siz oyunun başında yeşil taşlarınızı farklı işlerinizi hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Fakat oyunda ilerleyen zamanlarda bunun için pişman olabilirsiniz. Taşlarınızı sadece inşaatçı kulübeleri için kullanın bu hem sizin daha çok yapı yapmanıza yarayacaktır. Hem de sizi savunma aşamasında daha güçlü ve yenilmez yapacaktır. Herkese bol oyunlar

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu