GenelOyunlar

Csgo Oyun Taktikleri ve Oyun Hileleri

Merhaba, sevgili okurlar bugün sizlere Steam üzerinde ilk çıktığı günden itibaren çok fazla ilgi gören oyun olan CSGO hakkında oyun taktikleri vereceğiz. Öncelikle oyun içerisinde takım arkadaşlarınızı yanlışlıkla öldürmenizi engelleyecek bir kod paylaştık.

Arkadaşlar kodumuz +cl_show_team_equipment 1 bu kodu yazdığınız zaman takım arkadaşlarınızı duvar arkasında veya farklı bölgelerde görebilirsiniz ve bu sayede onları vurmamış olursunuz. Yani bu kod oldukça önemli hele ki rekabetçi oyun modun da.

Şimdi ise isterseniz hemen taktiklerimize geçelim.

Tek bir haritaya alışmayın!

Oyun içerisinde tek bir haritaya bağlı kalmamak oldukça önemli. Çünkü oyun içerisinde bulunan elo sistemi sayesinde rank atlıyorsunuz. Fakat siz hep aynı haritada oynamaya devam ederseniz bir süre sonra bu elo sistemi size verdiği puanlarda düşüşe gidiyor ve rank atlamanız oldukça zorlaşıyor. Maç kaybedecek olsanız bile farklı haritalarda oynayın ve kendinizi hep o haritalarda geliştirin. Bu sayede hem elo puanınız düzene girmiş olacak hem de haritaları öğrenmiş olacaksınız.

İyi İletişim Galibiyet Getirir

Oyuna yeni başlayanlar bu konuyu çok dikkate almazlar fakat oyun içerisinde takım arkadaşlarınız ile konuşmak gerçekten çok önem taşıyor. Örneğin mirage haritasında oynuyorsunuz ve A tarafından silah sesleri duydunuz bunu hemen diğer arkadaşlarınıza ileterek o bölgedeki kişilerin dikkatli olması gerektiğini söyleyebilirsiniz.

Bu yüzden iletişim konusu oldukça önemli zaten önemli E-spor maçlarını izliyorsanız kesinlikle oyuncuların birbirleri ile sıkça bilgi alışverişi içerisinde olduğunu görmüş olacaksınız. Ayrıca oyun içerisinde gerçekten konuşmayı önemsiyorsanız harita içerisindeki yerlerin isimlerini de sıkı bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Yoksa takım içi konuşmanın bir değeri kalmaz.

Para Kontrolü

Oyun içerisindeki paranızı çok iyi kontrol ediyor olmalısınız. Çünkü oyun içerisinde paranız her an bitebilir veya her an artış gösterebilir. Örneğin ilk raundu kaybettikten sonra genellikle silah alınmaz çünkü bir sonraki raunt daha iyi silah almak için veya karşı takımın silah alacağı düşünülür ve onları öldürerek ellerindeki silahları almak hedeflenir. Bu sisteme de oyuncular kendi arasında eko kalın diye adlandırırlar. Yani kısacası oyun içerisinde bilmeniz gereken birçok olay var.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu