CSGO Oyun Taktikleri

Bu yazımızı kendini en iyi CS: GO oyuncularının arasına girmek isteyen oyuncular için yazdık. Bu yazdığımız taktikleri uygulamanız biraz zaman ve emek istiyor. Bu yüzden sabırlı bir şekilde antrenmana tam gaz devam.

Counter Strike serisi çok uzun zamandır piyasada olan bir seri. Steam üzerinde oyun oldukça ilgi görüyor neredeyse tüm oyuncularda var denecek kadar fazla. Oyun üzerinden kasa düşürüp para kazanmaya çalışanda var E-sporcu olma hayali ile yanıp tutuşanda. Tabi ki birçok oyuncuda oyunun eğlencesinden yana oyunun oynanışları ve grafikleri için oynuyor. Peki Counter Strike üzerinde nasıl profesyonel bir oyuncu oluruz ve oyun içerisinde nasıl taktikler kullanmalıyız gibi sorularınız varsa sizleri hemen aşağıda bulunan listeye davet ediyorum.

Aim Konusunda Kendinizi Geliştirmelisiniz 

Oyu içerisinde gerçekten bir saygınlık istiyorsanız aiminize oldukça önem vermelisiniz. Aim konusunda belli Twitch yayıncılarını izleyerek onların nasıl oynadığını öğrenerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Daha sonra ise ölüm maçları oynayarak hep pratik yapmalısınız. Unutmayın bu işi %90’ı pratikten geçer. Ayrıca aim geliştirmek için belli başlı atölye haritaları da mevcut. Bu haritalar üzerinde vakit geçirerek aiminizi oldukça iyi yerlere getirebilirsiniz.

Sakin Oynayın

Galiba benim yapamadığın taktiklerden birisine geldik benim felsefem BAM, BAM, BAM fakat siz bu taktik ile ilerlemeyin çünkü hemen ölürsünüz benim gibi. Oyun içerisinde haritaya oldukça hâkim olmalısınız bir o kadarda bomba taktiklerine vs. Çünkü bu taktikler oldukça önemli izlemişseniz birçok E-spor oyuncusu bomba taktiğine oldukça önem vermektedir. Bu yüzden hem bomba taktiklerini hem de harita bilgisini pratik yaparak belli bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Takımınızı İyi Kurun 

CS-GO en temelinde bir takım oyunudur. Bu yüzden takım olmadan asla savaşa giremezsiniz bizim tercihimiz güzel bir Discord sunucusu ile bu sorunu çözmeniz. Discord sunucularında çok fazla oyuncu yeni arkadaşlıklar edinebiliyor. Bu yüzden sunucuları şiddetle tavsiye ederiz örneğin Türkiye’nin en büyük sunucusu Unlost’un sunucusu. Kanal oldukça iyi. Ayrıca kendinize takım seçerken kendi seviyenizdeki oyuncular olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bunu sakın unutmayın. Herkese iyi antrenmanlar

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir