GenelSosyal Medya

En Çok Kullanılan Telegram Botları Nelerdir?

En İyi Ücretsiz Telegram Botları. İşe Yarar Telegram Botları. Telegram platformu, kurulduğu ilk günden beri milyonlarca kişiye ulaşmayı başardığı için şimdilerde kendini bir hayli geliştirmeye devam etmektedir. Grup görüntülü aramaları, farklı çıkartmalar ve ekran paylaşımları derken Whatsapp platformuna rakip olacak düzeye dahi geldi. Şimdilerde ise birçok Telegram grubu için yeni botlar çıkmaya başladı.

Telegramda hangi botlar var? Listemizde yer alan Telegram botları, platform kullanıcılarının her türlü interaktif isteğini yerine getirebilecek şekilde tasarlanmaktadırlar. Öyle ki Telegram botları sayesinde müzik dinleyebilir, hatırlatmalar kaydedebilir ve hatta grupça film izlemeyebilirsiniz. İşte, Telegram platformunda çok işinize yarayacak o faydalı botlara dair merak edilen tüm detaylar.

AlertBot

Telegram botları ne işe yarıyor? 2022 yılında Telegram platformunda en çok tercih edilen botlardan biri de AlertBot olarak biliniyor. AlertBot, kullanım açısından sade ve arayüz bakımından da oldukça kullanışlı olduğu için 7’den 70’e tüm Telegram kullanıcıları tarafından talep edilebiliyor. AlertBot’u kullanabilmek için ‘’/alert’’ komutunu yazdıktan sonra kendiniz için basit hatırlatıcıları kolayca aktif hale getirebilirsiniz.

BotBaba

Telegram bot nasıl eklenir? Telegram platformunda tüm botları yönetebilmek için tercih edilen BotBaba uygulaması, 2022 yılının en kaliteli yazılımlarından biri olarak gösteriliyor. Bu noktada BotBaba ile farklı botlar oluştururken halihazırda kullandığınız botları da kolayca yönetebilirsiniz. Bu noktada yazılım ile birlikte gelen dosyalar, sizlere yönetim konusunda her türlü imkanı tanıyacaktır.

DeLoreanBot

Telegram bot nasıl çalışır? Telegram platformunun en sevilen botlarından biri de DeLoreanBot olarak bilinmektedir. Mesajları zamanlayabilmenizi sağlayan ilgili yazılım, karşı tarafa göndermek istediğiniz mesajı istediğiniz saatte atabilmenizi sağlar. Bu noktada yazılım üzerinden mesaj iletim saatini kolayca ayarlayabilir ve mevcut andan itibaren ilerisi için kolayca bir tarih seçebilirsiniz. Bu nedenle DeLoreanBot, Telegram uygulamasının en çok tercih edilen botlarından biri olarak da gösterilmektedir.

Dr.Web

Telegram anonim sohbet botu. Telegram uygulaması için özel olarak üretilen Dr.Web botu, şimdilerde paylaşımların güvenli bir şekilde karşı tarafa aktarılabilmesi için en çok tercih edilen yazılımlardan biri olarak bilinmektedir. Bu noktada Dr.Web, aktarılan binlerce dosya için bağlantı güvenliğini sağlarken onları cihazlara indirmeden önce kontrol etmektedir. Bu nedenle yazılım, kendisini ilk anti-virüs botu olarak tanımlamaktadır. Ayrıca dosyaları direkt olarak Dr.Web’e gönderebileceğinizi ve bu sayede iletilerinizi çok daha kolay aktarabileceğinizi belirtmek gerekiyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Sanal Express

Satılık instagram hesapları, sahibinden satılık araba, sahibinden satılık ev, satılık oyun hesapları, instagram hesap satış, İnstagram sayfa reklam alma, oyun hesabı satış, yeni nesil ilan sitesi, oyun satın al, hesap satışı, oyun satış, game satış, araba

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu