En Çok Tercih Edilen Mobil Oyunlar

Mobil oyunlara karşı her geçen gün ilginin arttığı gözükmektedir. Günümüzde birçok kişinin boş vakitlerini mobil oyunlarda eğlenceli bir şekilde geçirmektedir. Hal böyle olunca da çoğu bilgisayar oyunları da teknoloji geliştikçe mobil uyumlu olarak oynanabilir olmaktadır.

Call Of Duty Mobile

Bilgisayar üzerinden oynanmakta olan bu oyun bir efsane haline gelmişti. Oldukça popüler olan Call Of Duty mobile versiyonu da çıkartarak kitlesini iki katı arttırmış görünüyor. Oyunun amacı belirlenen harita üzerine uçaktan atlayıp mühimmat toplayarak 100 kişi arasından isterseniz single ( tek kişi ) isterseniz takım şeklinde savaşarak hayatta kalan son kişi veya takım olmaktır.

Oyun 1.5 GB’lık bir alana sahiptir, lakin hilelere karşın sürekli güncellenmekte olan oyun telefonunuzda 2 GB’lık bir yer edinmektedir.

Pubg Mobile

Normalde listenin en başında olan PUBG Mobile oyunu Call Of Duty mobile çıktından sonra yerini kaybetmiş gibi gözüküyor. Ne kadar ilk sırayı kaybetse de şuan dünya üzerinde milyonlarca kişinin oynadığı ve anlık kullanıcısının 50 milyondan fazla olduğu söylenmektedir.

PUBG Mobile Play Store ve App Store üzerinden kolayca indirilebilen bir oyun olmasının yanı sıra e-posta veya telefon numaranız üzerinden kolayca kayıt olma olanağı sağlamaktadır. Oyunun amacı 100 kişi arasından harita da belirlemiş olduğunuz alana bir uçak vasıtası ile atlayış yapıyorsunuz. Seviyeler haline ayrılmış bu mühimmatlar sayesin de rakipleriniz ile savaşıp hayatta kalan son kişi olarak kazanıyorsunuz.

Last Day On Earth: Survıval

Offline oynanabilen bu oyunun amacı bir bölgede oluşan bir salgında herkes bulunduğu şehri terk etmektedir. Siz ise karakteriniz ile birlikte salgın yerinde kalıp hayatta kalmayı başarmaya çalışıyorsunuz. İndirmesi oldukça basit olan oyun size keyifli dakikalar geçirmenizde fayda sağlamaktadır.

The Walkıng Dead No Man’s Land

En çok oynanan mobile oyunlar arasında yer alan oyun zombi severler için biçilmiş bir kaftan gibi görünüyor. Zombiler ile savaşmak için en iyi ekipmanları toplayarak kamp alanınızı oluşturuyorsunuz. Kampınıza doğru ekipmanları toplamazsanız ve başarısız olursanız saatlerce vermiş olduğunuz emekler boşa gidebilir. Oyun farklı özelliklere sahip karakterlerden oluşmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir