En İyi Android Oyunlar

Evet arkadaşlar bugün sizler için en iyi android oyunları liste haline getirdik. Son yıllar da oldukça fazla büyüyen mobil oyun dünyasına her geçen gün yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor.

Bildiğiniz üzere konsollar ve bilgisayalar oyun açısından her zaman telefonların bir tık ilerisinde. Fakat bu durum geçtiğimiz yıllarda bozuldu ve telefon üzerinden oyun oynama oranı bir anda enteresan bir şekilde fırladı. Ayrıca son yıllarda telefon üzerinden oyun oynama deneyimleri artarak ilerlemeye devam ediyor. Peki siz de bu deneyimin içerisinde hangi oyunu oynayacağınızı bulamıyormusunuz?

O zaman bu yazımız tam da sizler için.

FIFA Futbol

Yılların eskitemediği futbol oyunu olan Fifa şimdi ise mobil üzerinden tüm oyuncularına sesleniyor. Oyun içerisinde kedi kadronuzu kurarak farklı takımlar ile kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Ayrıca oyunun grafikleri de bir futbol oyununa göre oldukça iyi. Hatta bu oyunumuz mobil cihazlar da en iyi futbol oyunu olarak öneriliyor.

Pocket City

Bu oyunumuzda ise bir şehrin belediye başkanı olarak o şehir için tüm ömrünüzü feda ediyorsunuz. Ve şehrin kaliteli bir yaşam haline gelmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu oyun sayesinde hem yönetici olmanın avantajlarını hem de dezavantajlarını görüyorsunuz.

8 Ball Hero

Son zamanlar da çıkardığı oyunlar ile çok fazla ses getiren firma bu kez de bilardo severler için bir oyun yaparak tekrardan gündeme oturmayı başardı. Bir bilardo kariyerine başlayarak bu kariyerin tüm basamaklarını adım adım çıkmaya çalışıyoruz. Ayrıca oyun içerisinde karakter özelleştirmesi de olduğu için karakterinizi istediğiniz zaman özelleştirebiliyorsunuz. Eğer ki siz de bilardo oyunlarına karşı ilgiliyseniz bu oyun tam da sizin için tasarlanmış.

Mortal Kombat

Konsol dünyasının en efsanevi oyunlarından birisi olan Moratl Kombat bu kez de mobil cihazlarda sevenlerini bekliyor. Oyun hakkında biraz konuşacak olursak. Oyunun oynanışı oldukça basit oyun içerisinde karşınıza çıkan rakipleriniz ile kıyasıya dövüşerek onları alt etmeye çalışıyorsunuz. Fakat unutmayın her karakterin ayrı ayrı özellikleri var.

Evet arkadaşlar bir yazımızın daha sonuna geldik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir