En İyi Mobil Strateji Oyunları

Bir strateji oyunu oynanırken insanın neredeyse tüm beyni o oyun içine odaklanır ve etrafındaki hiçbir şeyi görmez. En azından oyun bağımlıları için bu durum söylenebilir. Strateji oyunları oynanırken genellikle hedefe ulaşmak için oyuncu elinden gelenin en iyisini yapar ve sonuna kadar mücadele eder. Ancak unutmayın oyun içerisindeki başarı ve başarısızlık sizin elinizde olacak.

Eğer ki sizde artık strateji oyunlarına başlamayı düşünüyorsanız. Ve kafanızda net olarak bir oyun kararlaştırmadıysanız. Bu listemiz tam da sizin için.

Hadi hemen vakit kaybetmeden listemize başlayalım.

# Clash Royale

Bu oyunumuz sayesinde artık siz de strateji oyunlarının en kralını oynamış olacaksınız. Çünkü bu oyun ilk çıktığı günden bu yana tüm mobil oyuncular tarafından oldukça ilgi gördü. Hatta mobil oyunların tanınmasında oldukça etkili oldu diyebiliriz. Oyun içerisinde savaştığınız rakipleri yenerek sandık kazanırsınız ve o sandıkların içerisinden çıkan kartlar ile kendi kahramanlarınızı yükseltmeye devam edersiniz.

Oyun içerisinde klan sistemi de mevcuttur. Bu sistemler sayesinde diğer arkadaşlarınız ile kart paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca diğer klanlar ile savaş yapmadan önce kendi klanınızdaki arkadaşlarınız ile ısınma oyunu da oynayabilirsiniz.

# Megapolis

Bu oyun sayesinde ise istediğiniz şehre veya istediğiniz ülkeye sahip olabilirsiniz. Çünkü oyunun amacında bir şehir kurmak yatıyor. Oyun da geniş çaplı bir şehir kurmanız için ihtiyacınız olan tüm malzemeler size oyun içerisinde sunulmuş bir şekilde geliyor. Geriye sizin yapmanız gereken tek şey bu şehri büyütmek ve daha ileriye taşımak.

Aman dikkatli olun oyun içerisindeki halk bazen sizin yönetiminizden rahatsız olabiliyor!

# Mafia City

Mafia City oyun pazarlarında bulunan en iyi strateji oyunlarından birisidir. Bu oyun içerisinde de kendinizi geliştirmek için yeni binalar kurmanız gerekmektedir. Ayrıca oyun içerisinde patron olmak için gerekli özel kuvvetleri toplamanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde güçlü olmak için;

  • Yeterli kaynak kazanmanız gerekli.
  • Zaman yönetimini iyi yapmanız gerekmektedir.
  • Eğiticiyi bitirdikten sonra hemen mafya patronu ile karşılaşın ve onunla yüzleşin.

Evet arkadaşlar bir yazımızın daha sonuna geldik kendinize çok iyi bakın hoşça kalın.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir