Epic Store 3 Adet Oyunu Ücretsiz Sunmaya Başladı

Epic games geçtiğimiz yıl yeni bir etkinlik başlatmıştı. Etkinliğin içeriği ise her hafta Epic Store üzerinden bir oyunun ücretsiz olmasıydı. Bu kampanyanın 2020 yılının başına kadar olacağı söyleniyordu fakat durum öyle olmadı Epic Store üzerinde halen bazı oyunlar ücretsiz bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Platform üzerinde verilen ücretsiz oyunların farklı platformlarda yüksek fiyatlar satılması da oyunseverlerin bir hayli ilgisini kabartıyor. Bizde sizlere şimdi Epic Store’da ücretsiz olan 2 oyunun özelliklerini paylaşacağız.

World War Z 

  • Oyun türü: Macera, 3. şahıs nişancı
  • Oyun boyutu: 35 GB
  • Steam değerlendirmesi: Oyun Epic Store üzerinden satışa sunuluyor.
  • Fiyatı: 119 TL (Oyunun indirimsiz fiyatı)
  • Ücretsiz olduğu süre: 02.04.2020 tarihine kadar Epic Store üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

World War Z, Paramount Pictures tarafından yapılmış filmi örnek alıyor. Oyunun içerisindeki harita oldukça büyük ve bir o kadar karanlık. Buda oyunu içerisinde çok fazla adrenalin dolu anın olduğunu bizlere belirtiyor. Oyunda dünyanın 4 bir yanından gelen görevleri yapmak için çaba gösteriyorsunuz. Oyun içerisinde oynayabileceğiniz farklı karakterlerde mevcut.

Oyunun normal paketinde oynamamız için 6 karakter bulunsa da bu sayı ek paketler ile daha fazla karaktere ulaşmamızı sağlıyor. Bu karakterler ile ya zombilerden kaçmaya çalışıyorsunuz ya da hikâyeyi takip ederek görevleri tamamlamaya. Hatta isterseniz oyunun online modu ile diğer oyuncularla birlikte zombilerle savaşarak hatta kalma modunu oynayabilirsiniz.

Figment 

Figment, bizleri eğlenceli ve bir o kadar renkli bir dünyaya çağırıyor. Bu dünya üzerinde eğlenceli müzikler ve yapılan mizahlar ile oyunun hikayesini resmen kendiniz yaşıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Sizde bir zihinde kaybolan gücü bulmaya hazırsanız bu oyun tam sizin için.

Bu oyun kendine has bir konsept ile karşımıza çıkıyor. Oyunun grafikleri oldukça iyi ve bir o kadar çocuksu olsa da oyunu oynarken gerçekten grafikleri aklınızın ucundan bile geçmiyor. Oyun içerisinde kafamızdan geçen sesler ile karşımıza yeni yaratıklar çıkartıyoruz. Ve bu sayede oyun içerisinde bir akış ile tam gaz eğlenmeye devam ediyoruz. Oyun içerisinde Piper’dan destek alarak serüvenimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir